Aktualności

III miejsce naszych seniorów w Pucharze Polski

Sukcesem zawodników MKS STS Lubartów zakończył się w Tomaszowie Lubelskim udział w  Eliminacjach Wojewódzkich Pucharu Polski w tenisie stołowym. Nasi w pierwszym meczu pokonali zespół drugoligowców z UKS GROT Webkowice 4:0. W meczu o finał nasi zawodnicy nieznacznie ulegli liderowi rozgrywek II Ligi Lewartem Lubartów 4:2. Po pierwszych czterech pojedynkach wynik meczu był remisowy 2:2. Jarek Woźniak pewnie pokonał Łukasza Drzewieckiego 3:1 i nasza gra podwójna Jarosław Woźniak, Mateusz Baranowski pokonała parę Norberta Jóźwiaka, Łukasza Drzewieckiego 3:0. W następnych grach Jarosław Woźniak uległ Norbertowi Jóźwiakowi i Mateusz Baranowski Bartkowi Kowalczykowi. Krzysztof Barszcz wygrywał w meczu, który finalnie został przerwany z Łukaszem Drzewieckim 2:1. Nasza drużyna grała w osłabieniu - nie grał Bartek Kiciak. Ostatecznie nasza drużyna zdobyła brązowy medal w turnieju. Na uwagę zasługuje fakt, iż nasz zespół MKS STS Lubartów występuje w III Lidze i w gronie pierwszoligowców i drugoligowców odnieśliśmy duży sukces.