Aktualności

Pewne zwycięstwo w III lidze. Pozycja lidera w rozgrywkach utrzymana

Na prośbę Lewartu mecz został rozegrany we wcześniejszym terminie we wtorek 10 grudnia - pomiędzy Lewartem a MKS STS Lubartów. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem MKS STS Lubartów 9:1. Jedyny punkt dla gospodarzy uzyskał po bardzo wyrównanej grze Andrzej Pawłowski wygrywając z naszym zawodnikiem - Krzysztofem Barszczem 3:2. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Jarosław Woźniak -2,5, Bartosz Kiciak -2,5, Mateusz Baranowski - 2,5 i Krzysztof Barszcz 1,5. Obecnie nasza drużyna zajmuje 1 miejsce w rozgrywkach trzeciej ligi. Najbliższy mecz rozegrany zostanie w Lubartowie z wiceliderem rozgrywek KSGH KŁOS Chełm w poniedziałek 16 grudnia o godzinie 19.30. ZAPRASZAMY na Cichą 6 wszystkich chętnych do kibicowania:). Druga drużyna MKS STS Lubartów występująca w IV lidze pomimo pauzy w 10 kolejce zajmuje obecnie 2 miejsce (miejsce awansowe).