Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Ogółem: 1831


Statystyki

Użytkowników:
3423
Artykułów:
913
Odsłon artykułów:
1623997

Klasyfikacja końcowa po VII najlepiej punkowanych turniejach z ośmiu Grand Prix LZS w tenisie stołowym

KLASYFIKACJA PO SIEDMIU NAJLEPSZYCH TURNIEJACH (Z OŚMIU ROZEGRANYCH) Z CYKLU GRAND PRIX LZS W TENISIE STOŁOWYM 2017

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Sochalska Julia FALA Piotrawin 67
2 Wójcik Julia LEWART Lubartów 64
3 Chudzicka Emilia FALA Piotrawin 49
4 Wójtowicz Karolina LEWART Lubartów 42
5 Lipska Agata LEWART Lubartów 36
6 Pawelec Zuzanna SYGNAŁ Lublin 32
7 Pyła Weronika DYSTANS Niedźwiada 19
8-10 Zgierska Aleksandra LEWART Lubartów 15
8-10 Kosior Natalia SYGNAŁ Lublin 15
8-10 Osial Wiktoria UKS DYNAMO Gózd 15
11 Szmidt Wiktoria OPTIMA Zamość 14
12 Trąbka Oliwia ŻACZEK Fajsławice 12
13 Kowalska Julia ŻACZEK Fajsławice 11
14-17 Moszczyńska Zuzanna OPTIMA Zamość 10
14-17 Kamińska Amelia FALA Piotrawin 10
14-17 Janoszczyk Julia FALA Piotrawin 10
14-17 Łukasiak Kornelia UKS DYNAMO Gózd 10
18-19 Borysz Karina OPTIMA Zamość 9
18-19 Kozioł Zuzanna LEWART Lubartów 9
20-22 Kossowska Paulina OPTIMA Zamość 8
20-22 Różańska Izabela OPTIMA Zamość 8
20-22 KołomańskaWiktoria ARKA Ryki 8
23 Drączkowska Aleksandra OPTIMA Zamość 6
24-26 Duduś Emila LUDWINIAK Ludwin 5
24-26 Tkaczyk Natalia SYGNAŁ Lublin 5
24-26 Pieczywek Paulina UKS SOKÓŁ Jawidz 5
27-28 Nowicka Natalia CKFiS Bełżyce 4
27-28 Grzeszczak Emilia LUDWINIAK Ludwin 4
29-36 Krzyżanowska Wiktoria ŻACZEK Fajsławice 3
29-36 Baran Wiktoria ŻACZEK Fajsławice 3
29-36 Wójcik Urszula ŻACZEK Fajsławice 3
29-36 Molas Urszula OPTIMA Zamość 3
29-36 Płocharz Aleksandra OPTIMA Zamość 3
29-36 Szalast Paulina LEWART Lubartów 3
29-36 Piłat Wiktoria FALA Piotrawin 3
29-36 Pernak Oliwia FALA Piotrawin 3
37 Borek Gabriela ŻACZEK Fajsławice 2

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Kubera Edyta MKS STS Lubartów 56
2 Lipska Anna LEWART Lubartów 47
3 Węglińska Zuzanna FALA Piotrawin 45
4 Szewczak Weronika ŻACZEK Fajsławice 43
5 Stępniewska Dominika SALOS Lublin 40
6 Tymicka Kinga ŻACZEK Fajsławice 33
7 Bajon Natalia FALA Piotrawin 28
8 Krzak Anna FALA Piotrawin 26
9 Górska Michalina FALA Piotrawin 24
10 Krzak Agnieszka FALA Piotrawin 16
11 Pyła Aleksandra DYSTANS Niedźwiada 14
12 Baranowska Dagmara MKS STS Lubartów 10
13-14 Powroźnik Aleksandra LEWART Lubartów 8
13-14 Staniak Gabriela LUDWINIAK Ludwin 8
15 Jakoniuk Gabriela FALA Piotrawin 7
16-17 Korzeniowska Julia ŻACZEK Fajsławice 6
16-17 Stępnicka Patrycja AMATOR Leopoldów 6
18 Beczek Maja AMATOR Leopoldów 5
19-21 Czerwonka Aneta UKS Niemce 4
19-21 Gajaszek Alicja AMATOR Leopoldów 4
19-21 Słomka Martyna SOKÓŁ Jawidz 4

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Plis Jan FALA Piotrawin 50
2 Hejduk Jakub DYNAMO Gózd 41
3 Chodorowski Kacper SALOS Lublin 41
4 Słomka Artur HEKSA Niedrzwica 38
5 Plewik Miłosz KS CKFiS Bełżyce 37
6 Borcuch Dominik SALOS Lublin 36
7 Bielecki Patryk HEKSA Niedrzwica Duża 30
8 Tomasiak Jakub SALOS Lublin 28
9 Płachta Kamil SYGNAŁ Lublin 22
10 Tkaczyk Bartosz SYGNAŁ Lublin 20
11 Banderski Adam SALOS Lublin 18
12 Tomasiak Bartosz SALOS Lublin 17
13-14 Pyła Szymon DYSTANS Niedźwiada 16
13-14 Stonio Aleksander DYNAMO Gózd 16
15 Drzewiecki Jakub LEWART Lubartów 15
16-17 Skrzypek Tomasz ŻACZEK Fajsławice 14
16-17 Czusz Tomasz SALOS Lublin 14
18-19 Warda Michał GÓRNIK Łęczna 13
18-19 Staśkiewicz Rafał SALOS Lublin 13
20-21 Wrona Krzysztof SALOS Lublin 12
20-21 Sowa Szymon DYNAMO Gózd 12
22 Skrzypek Mikołaj SP 23 Lublin 11
23 Adamiak Dawid PIASKOVIA Piaski 10
24-26 Stonio Fabian DYNAMO Gózd 9
24-26 Ostrowski Mateusz SALOS Lublin 9
24-26 Ptasiński Jakub CKFiS Bełżyce 9
27-31 Kocyła Krzysztof DYSTANS Niedźwiada 8
27-31 Nowak Igor GÓRNIK Łęczna 8
27-31 Kozioł Wiktor LEWART Lubartów 8
27-31 Czerniec Mikołaj UKS DYNAMO Gózd 8
27-31 Poleszak Kacper HEKSA Niedrzwica 8
32-33 Romańczuk Piotr LUDWINIAK Ludwin 7
32-33 Wójtowicz Bartosz LEWART Lubartów 7
34 Nowak Kamil LEWART Lubartów 6
35-37 Bielecki Maciej HEKSA Niedrzwica Duża 5
35-37 Rodak Patryk DYNAMO Gózd 5
35-37 Janasz Patryk UKS DYSTANS Niedźwiada 5
38-43 Sałaga Szymon ŻACZEK Fajsławice 4
38-43 Kostka Karol ŻACZEK Fajsławice 4
38-43 Wąsik Aleksander LUBLIN 4
38-43 Szalast Gabriel LUDWINIAK Ludwin 4
38-43 Zawadzki Patryk UKS DYNAMO Gózd 4
38-43 Marcyniuk Kamil UKS SOKÓŁ Jawidz 4
44-49 Józefczuk Szymon SALOS Lublin 3
44-49 Baran Daniel ŻACZEK Fajsławice 3
44-49 Kostka Radosław ŻACZEK Fajsławice 3
44-49 Mirosławski Bartosz LEWART Lubartów 3
44-49 Kwiatek Radosław ŻACZEK Fajsławice 3
44-49 Lato Sebastian UKS SOKÓŁ Jawidz 3
50-64 Ostrowski Mateusz SALOS Lublin 2
50-64 Rak Piotr SALOS Lublin 2
50-64 Frączek Jacek SALOS Lublin 2
50-64 Tylec Gabriel ŻACZEK Fajsławice 2
50-64 Baran Błażej ŻACZEK Fajsławice 2
50-64 Kostka Patryk ŻACZEK Fajsławice 2
50-64 Baran Kamil ŻACZEK Fajsławice 2
50-64 Świstowski Antoni ŻACZEK Fajsławice 2
50-64 Mirosław Mateusz SALOS Lublin 2
50-64 Tylec Nikodem ŻACZEK Fajsławice 2
50-64 Górecki Dawid SALOS Lublin 2
50-64 Romańczuk Paweł LUDWINIAK Ludwin 2
50-64 Rzepecki Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 2
50-64 Gałązka Mateusz DYNAMO Gózd 2
50-64 Markiewicz Kacper DYNAMO Gózd 2
65-66 Flis Łukasz UKS SPARTAKUS Dzwola 1
65-66 Woźnica Kacper UKS SPARTAKUS Dzwola 1

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Warpas Błażej LEWART Lubartów 66
2 Drzewiecki Łukasz LEWART Lubartów 64
3 Kowalczyk Bartosz LEWART Lubartów 46
4 Baranowski Mateusz UKS WOLA OSOWIŃSKA 42
5 Krzak Piotr UMCS Lublin 42
6 Maciąg Dominik FALA Piotrawin 38
7 Marzec Dawid LEWART Lubartów 28
8 Palonka Gabriel SALOS Lublin 25
9 Płachta Norbert SYGNAŁ Lublin 24
10 Korzeniowski Konrad ŻACZEK Fajsławice 23
11 Matera Michał SALOS Lublin 21
12 Woźniak Kacper SYGNAŁ Lublin 20
13 Zdybel Stanisław SYGNAŁ Lublin 19
14 Zdybel Antoni SALOS Lublin 16
15-16 Ochnik Jakub DYNAMO Gózd 14
15-16 Woliński - Kołodziej Przemysław SALOS Lublin 14
17-19 Jaszczuk Marcin LEWART Lubartów 13
17-19 Nowak Jakub GÓRNIK Łęczna 13
17-19 Kańtoch Piotr SALOS Lublin 13
20 Szafranek Marceli SALOS Lublin 12
21-22 Szyszko Damian ŻACZEK Fajsławice 11
21-22 Chsześcian Radosław OPTIMA Lublin 11
23-24 Kubera Krystian DYSTANS Niedźwiada 9
23-24 Gajek Jakub DYNAMO Gózd 9
25-26 Wrona Hubert SALOS Lublin 8
25-26 Zakrzewski Szymon OPOLANKI Opole Lubelskie 8
27-29 Skrzypek Szymon BISKUPIAK Lublin 7
27-29 Chojnacki Patryk SALOS Lublin 7
27-29 Trąbka Rafał SALOS Lublin 7
30-33 Piątek Piotr OPOLANKI Opole Lubelskie 6
30-33 Borzęcki Damian LEWART Lubartów 6
30-33 Bernat Adrian UKS WOLA Osowińska 6
30-33 Nowak Radosław OPTIMA Lublin 6
34 Dawidek Mariusz DYNAMO Gózd 5
35-39 Piekarczyk Mateusz SALOS Lublin 4
35-39 Kostka Łukasz ŻACZEK Fajsławice 4
35-39 Modrzejewski Szymon AZS UMCS Lublin 4
35-39 Gazda Łukasz OPOLANKI Opole Lubelskie 4
35-39 Pluta Karol CKFiS Bełżyce 4
40-46 Mroczek Daniel DYNAMO Gózd 3
40-46 Harasim Marcin ŚWIDNIK 3
40-46 Łajca Alan OPOLANKI Opole Lubelskie 3
40-46 Górny Mikołaj SALOS Lublin 3
40-46 Piątek Piotr CKFiS Bełżyce 3
40-46 Depta Adam CKFiS Bełżyce 3
40-46 Sieńko Rafał CKFiS Bełżyce 3
47-56 Szczęch Cezary DYSTANS Niedźwiada 2
47-56 Duszyński Michał KŁOS Wola Skromowska 2
47-56 Ogórek Paweł SALOS Lublin 2
47-56 Niewiadomski Dawid DYSTANS Niedźwiada 2
47-56 Sochowski Mateusz SALOS Lublin 2
47-56 Demucha Maksymilian DYSTANS Niedźwiada 2
47-56 Kijewski Kamil HEKSA Niedrzwica 2
47-56 RogalaMichał AMATOR Leopoldów 2
47-56 Stawinoga Michał CKFiS Bełżyce 2
47-56 Kita Karol SALOS Lublin 2
57-63 Golonka Filip DYSTANS Niedźwiada 1
57-63 Okupny Jakub SALOS Lublin 1
57-63 Wójtowicz Marek UKS Niemce 1
57-63 Kobyłka Kacper UKS Niemce 1
57-63 Białek Piotr UKS Niemce 1
57-63 Bielecki Damian UKS SPARTAKUS Dzwola 1
57-63 Buryta Bartłomiej UKS SPARTAKUS Dzwola 1

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Kowalik Jakub LKS Wola Sernicka 39
2 Baranowski Mariusz DYSTANS Niedźwiada 39
3 Pawelec Filip SYGNAŁ Lublin 35
4 Matraszek Emil MOW Puławy 29
5 Grzyb Marcin BŁĘKITNI Leopoldów 40
6 Baran Robert UKS Wola Osowińska 32
7 Kołodziejczyk Jacek KS CKFiS Bełżyce 31
8 Bocian Piotr MOW Puławy 28
9 Bernat Łukasz UKS Wola Osowińska 24
10 Włodarczyk Tomasz MLKS Wola Sernicka 23
11 Świdnik Bartłomiej ŻACZEK Fajsławice 20
12 Margol Sławomir ASKO Lublin 19
13-14 Drewienkowski Radosław KŁOS Wola Skromowska 18
13-14 Wasil Bogdan LKS Wola Sernicka 18
15 Kępa Hubert Biskupice Lublin 17
16 Jankowski Stanisław LKS Wola Sernicka 16
17-19 Powroźnik Przemysław UKS Wola Osowińska 13
17-19 Olek Krzysztof KŁOS Wola Skromowska 13
17-19 Wojciechowski Grzegorz UKS Niemce 13
20 Stachyra Adrian KŁOS Wola Skromowska 12
21-25 Krupa Marek OPOLANKI Opole Lubelskie 11
21-25 Pałka Kamil OPOLANKI Opole Lubelskie 11
21-25 Chemperek Michał KS CKFiS Bełżyce 11
21-25 Serwin Andrzej UKS Niemce 11
21-25 Szostak Damian UKS Niemce 11
26-34 Żuk Arkadiusz SMS Włodawa 9
26-34 Jaszczak Marceli ŚWIDNICZANAKA Świdnik 9
26-34 Orzeł Damian UKS Niemce 9
26-34 Zgierski Andrzej LKS Kamionka 9
26-34 Wierzbicki Marek MKS STS Lubartów 9
26-34 Moszczyński Krzysztof TOPSPIN Kurów 9
26-34 Matraszek Piotr MOW Puławy 9
26-34 Zamkowski Artur UKS DYSTANS Niedźwiada 9
26-34 Kaznowski Marcin BŁĘKITNI Leopoldów 9
35-36 Widyński Paweł UKS Niemce 8
35-36 Bochniarz Tadeusz ŻACZEK Fajsławice 8
37-38 Sulej Dominik DYNAMO Gózd 7
37-38 Zięba Marek OPTIMA Lublin 7
39-42 Krasucki Maciej KŁOS Wola Skromowska 6
39-42 Trela Adam ULKS Kazanów 6
39-42 Bichta Andrzej TOPSPIN Kurów 6
39-42 Babski Stanisław OPOLANKI Opole Lubelskie 6
43-48 Gołębiowski Kamil TOPSPIN Kurów 5
43-48 Woźniak Kamil UKS Niemce 5
43-48 Białek Ryszard LUDWINIAK Ludwin 5
43-48 Poświatowski Radosław MOW Puławy 5
43-48 Rak Daniel KS CKFiS Bełżyce 5
43-48 Drwal Jakub Głusk 5
49-55 Hasiec Dariusz ZARĘBIACY Lublin 4
49-55 Suszek Paweł ŻACZEK Fajsławice 4
49-55 Ciołek Dariusz BŁĘKITNI Leopoldów 4
49-55 Czapla Eryk FALA Piotrawin 4
49-55 Czekaj Teofil PIASKOVIA Piaski 4
49-55 Sajnaj Grzegorz LUDWINIAK Ludwin 4
49-55 Czapla Emil FALA Piotrawin 4
56-69 Jakubaszek Marek BŁĘKITNI Leopoldów 3
56-69 Siwek Krzysztof KŁOS Wola Skromowska 3
56-69 Mazurkiewicz Norbert PIK Łęczna 3
56-69 Białek Tomasz DYNAMO Gózd 3
56-69 Bernat Przemysław UKS Niemce 3
56-69 Ponieważ Łukasz MARIANKA 3
56-69 Mazurkiewicz Norbert PIK Łęczna 3
56-69 Szymczyk Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 3
56-69 Krupa Wiesław UKS DYSTANS Niedźwiada 3
56-69 Stróżak Piotr CKFiS Bełżyce 3
56-69 Bądos Jarosław ŚWIDNICZANKA Świdnik 3
56-69 Ciołek Zbigniew UKS DYNAMO Gózd 3
56-69 Ciołek Dariusz BŁĘKITNI Leopoldów 3
56-69 Krupa Marek ORZEŁ Komaszyce 3
70-88 Kostecki Patryk KŁOS Wola Skromowska 2
70-88 Tymicki Andrzej ŻACZEK Fajsławice 2
70-88 Wrona Wojciech AMICUS Łopiennik 2
70-88 Ostapiuk Henryk PIASKOVIA Piaski 2
70-88 Kalinowski Artur OGNIWO Chełm 2
70-88 Sowa Adam DYNAMO Gózd 2
70-88 Stachura Cezary UKS Niemce 2
70-88 Całka Artur BŁĘKITNI Leopoldów 2
70-88 Adamiak Radosław PIASKOVIA Piaski 2
70-88 Piwoni Stanisław PIK Łęczna 2
70-88 Szewczak Patryk LUDWINIAK Ludwin 2
70-88 Białek Łukasz UKS Niemce 2
70-88 Szewczak Adam LUDWINIAK Ludwin 2
70-88 Grabczak Robert PIASKOVIA Piaski 2
70-88 Marzec Tomasz OPOLANKI Opole Lubelskie 2
70-88 Reszel Daniel UKS Stróża 2
70-88 Maliborski Michał CKFiS Bełżyce 2
70-88 Nojek Radosław AMATOR Błękitni Leopoldów 2
70-88 Matraszek Leszek MOW Puławy 2
89-98 Ruta Bogdan UKS Niemce 1
89-98 Powroźnik Arkadiusz DYSTANS Niedźwiada 1
89-98 Kaczor Adam PARCZEW 1
89-98 Gryczan Robert UKS DYSTANS Niedźwiada 1
89-98 Siedlczyński Tomasz BŁĘKITNI Leopoldów 1
89-98 Surma Marcin ŻACZEK Fajsławice 1
89-98 Jakubowski Bartłomiej KAMELEONY Lublin 1
89-98 Marciniak Krzysztof UKS Niemce 1
89-98 Bernat Arkadiusz UKS Niemce 1
89-98 Kowalski Radosław ŻACZEK Fajsławice 1

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek