Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Ogółem: 1831


Statystyki

Użytkowników:
3423
Artykułów:
913
Odsłon artykułów:
1624023

Komunikat z VIII turnieju grand Prix lzs 2017 w tenisie stołowym

KOMUNIKAT Z VIII TURNIEJU GRAND PRIX LZS W TENISIE STOŁOWYM

ROZGRYWANYM W BEŁŻYCACH 02.12.2017r.

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Wójcik Julia LEWART Lubartów 10
2 Sochalska Emilia TREFL Zamość 9
3 Chudzicka Emilia FALA Piotrawin 8
4 Kowalska Julia ŻACZEK Fajsławice 7
5-6 Trąbka Oliwia ŻACZEK Fajsławice 6
5-6 Osial Wiktoria UKS DYNAMO Gózd 6
7-8 Łukasiak Kornelia UKS DYNAMO Gózd 5
7-8 Pieczywek Paulina UKS SOKÓŁ Jawidz 5
9 Pyła Weronika UKS DYSTANS Niedźwiada 4

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Kubera Edyta MKS STS Lubartów 10
2 Lipska Anna LEWART Lubartów 9
3 Szewczak Weronika ŻACZEK Fajsławice 8
4 Bajon Natalia FALA Piotrawin 7
5-6 Tymicka Kinga ŻACZEK Fajsławice 6
5-6 Węglińska Zuzanna FALA Piotrawin 6
7-8 Krzak Anna FALA Piotrawin 5
7-8 Stępniewska Dominka SALOS Lublin 5
9 Słomka Martyna SOKÓŁ Jawidz 4

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Plewik Miłosz CKFiS Bełżyce 10
2 Hejduk Jakub UKS DYNAMO Gózd 9
3 Plis Jan CKFiS Bełżyce 8
4 Borcuch Dominik SALOS Lublin 7
5-6 Chodorowski Kacper SALOS Lublin 6
5-6 Tomasiak Jakub SALOS Lublin 6
7-8 Sowa Szymon UKS DYNAMO Gózd 5
7-8 Stonio Aleksander UKS DYNAMO Gózd 5
9-12 Banderski Adam SALOS Lublin 4
9-12 Zawadzki Patryk UKS DYNAMO Gózd 4
9-12 Ptasiński Jakub CKFiS Bełżyce 4
9-12 Marcyniuk Kamil UKS SOKÓŁ Jawidz 4
13-16 Kwiatek Radosław ŻACZEK Fajsławice 3
13-16 Staśkiewicz Rafał SALOS Lublin 3
13-16 Czusz Tomasz SALOS Lublin 3
13-16 Lato Sebastian UKS SOKÓŁ Jawidz 3
17-19 Ostrowski Mateusz SALOS Lublin 2
17-19 Tomasiak Bartosz SALOS Lublin 2
17-19 Rak Piotr SALOS Lublin 2

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Drzewiecki Łukasz LEWART Lubartów 10
2 Warpas Błażej OPTIMA Lublin 9
3 Kowalczyk Bartosz LEWART Lubartów 8
4 Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 7
5-6 Krzak Piotr OPTIMA Lublin 6
5-6 Woźniak Kacper SYGNAŁ Lublin 6
7-8 Marzec Dawid LEWART Lubartów 5
7-8 Korzeniowski Konrad ŻACZEK Fajsławice 5
9-12 Palonka Gabriel SALOS Lublin 4
9-12 Szafranek Marcin SALOS Lublin 4
9-12 Pluta Karol CKFiS Bełżyce 4
9-12 Matera Michał SALOS Lublin 4
13-16 Piątek Piotr CKFiS Bełżyce 3
13-16 Zdybel Antoni SALOS Lublin 3
13-16 Depta Adam CKFiS Bełżyce 3
13-16 Sieńko Rafał CKFiS Bełżyce 3
17-21 Trąbka Rafał SALOS Lublin 2
17-21 Kańtoch Piotr SALOS Lublin 2
17-21 RogalaMichał AMATOR Leopoldów 2
17-21 Stawinoga Michał CKFiS Bełżyce 2
17-21 Kita Karol SALOS Lublin 2

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Grzyb Marcin BŁĘKITNI Leopoldów 10
2 Kaznowski Marcin BŁĘKITNI Leopoldów 9
3 Baran Robert UKS Wola Osowińska 8
4 Kołodziejczyk Jacek CKFiS Bełżyce 7
5-6 Pawelec Filip SYGNAŁ Lublin 6
5-6 Włodarczyk Tomasz LKS Wola Sernicka 6
7-8 Baranowski Mariusz MKS STS Lubartów 5
7-8 Matraszek Emil MOW Puławy 5
9-12 Sajnaj Grzegorz LUDWINIAK Ludwin 4
9-12 Kępa Hubert BISKUPICE 4
9-12 Kowalik Jakub LKS Wola Sernicka 4
9-12 Czapla Emil FALA Piotrawin 4
13-16 Czekaj Teofil PIASKOVIA Piaski 3
13-16 Stróżak Piotr CKFiS Bełżyce 3
13-16 Bądos Jarosław ŚWIDNICZANKA Świdnik 3
13-16 Bochniarz Tadeusz ŻACZEK Fajsławice 3
17-24 Ciołek Zbigniew UKS DYNAMO Gózd 3
17-24 Ciołek Dariusz BŁĘKITNI Leopoldów 3
17-24 Krupa Marek ORZEŁ Komaszyce 3
17-24 Matraszek Piotr MOW Puławy 3
17-24 Szostak Damian UKS Niemce 3
17-24 Bocian Piotr MOW Puławy 3
17-24 Świdnik Bartłomiej ŻACZEK Fajsławice 3
17-24 Zamkowski Artur UKS DYSTANS Niedźwiada 3
25-30 Maliborski Michał CKFiS Bełżyce 2
25-30 Chemperek Michał CKFiS Bełżyce 2
25-30 Serwin Andrzej UKS Niemce 2
25-30 Nojek Radosław AMATOR Błękitni Leopoldów 2
25-30 Jankowski Stanisław LKS Wola Sernicka 2
25-30 Matraszek Leszek MOW Puławy 2

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek