Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Ogółem: 1831


Statystyki

Użytkowników:
3451
Artykułów:
933
Odsłon artykułów:
1713802

KLASYFIKACJA PO SIEDMIU TURNIEJACH Z CYKLU GRAND PRIX LZS W TENISIE STOŁOWYM 2017

KLASYFIKACJA PO SIEDMIU TURNIEJACH Z CYKLU GRAND PRIX LZS

W TENISIE STOŁOWYM 2017

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Sochalska Julia FALA Piotrawin 65
2 Wójcik Julia LEWART Lubartów 54
3 Wójtowicz Karolina LEWART Lubartów 42
4 Chudzicka Emilia FALA Piotrawin 41
5 Lipska Agata LEWART Lubartów 36
6 Pawelec Zuzanna SYGNAŁ Lublin 32
7-9 Zgierska Aleksandra LEWART Lubartów 15
7-9 Kosior Natalia SYGNAŁ Lublin 15
7-9 Pyła Weronika DYSTANS Niedźwiada 15
10 Szmidt Wiktoria OPTIMA Zamość 14
11-13 Moszczyńska Zuzanna OPTIMA Zamość 10
11-13 Kamińska Amelia FALA Piotrawin 10
11-13 Janoszczyk Julia FALA Piotrawin 10
14-16 Borysz Karina OPTIMA Zamość 9
14-16 Kozioł Zuzanna LEWART Lubartów 9
14-16 Osial Wiktoria UKS DYNAMO Gózd 9
17-19 Kossowska Paulina OPTIMA Zamość 8
17-19 Różańska Izabela OPTIMA Zamość 8
17-19 KołomańskaWiktoria ARKA Ryki 8
20-21 Drączkowska Aleksandra OPTIMA Zamość 6
20-21 Trąbka Oliwia ŻACZEK Fajsławice 6
22-24 Duduś Emila LUDWINIAK Ludwin 5
22-24 Tkaczyk Natalia SYGNAŁ Lublin 5
22-24 Łukasiak Kornelia UKS DYNAMO Gózd 5
25-27 Kowalska Julia ŻACZEK Fajsławice 4
25-27 Nowicka Natalia CKFiS Bełżyce 4
25-27 Grzeszczak Emilia LUDWINIAK Ludwin 4
28-35 Krzyżanowska Wiktoria ŻACZEK Fajsławice 3
28-35 Baran Wiktoria ŻACZEK Fajsławice 3
28-35 Wójcik Urszula ŻACZEK Fajsławice 3
28-35 Molas Urszula OPTIMA Zamość 3
28-35 Płocharz Aleksandra OPTIMA Zamość 3
28-35 Szalast Paulina LEWART Lubartów 3
28-35 Piłat Wiktoria FALA Piotrawin 3
28-35 Pernak Oliwia FALA Piotrawin 3
36 Borek Gabriela ŻACZEK Fajsławice 2

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Kubera Edyta MKS STS Lubartów 46
2 Węglińska Zuzanna FALA Piotrawin 39
3 Lipska Anna LEWART Lubartów 38
4-5 Stępniewska Dominika SALOS Lublin 35
4-5 Szewczak Weronika ŻACZEK Fajsławice 35
6 Tymicka Kinga ŻACZEK Fajsławice 27
7 Górska Michalina FALA Piotrawin 24
8-9 Krzak Anna FALA Piotrawin 21
8-9 Bajon Natalia FALA Piotrawin 21
10 Krzak Agnieszka FALA Piotrawin 16
11 Pyła Aleksandra DYSTANS Niedźwiada 14
12 Baranowska Dagmara MKS STS Lubartów 10
13-14 Powroźnik Aleksandra LEWART Lubartów 8
13-14 Staniak Gabriela LUDWINIAK Ludwin 8
15 Jakoniuk Gabriela FALA Piotrawin 7
16-17 Korzeniowska Julia ŻACZEK Fajsławice 6
16-17 Stępnicka Patrycja AMATOR Leopoldów 6
18 Beczek Maja AMATOR Leopoldów 5
19-20 Czerwonka Aneta UKS Niemce 4
19-20 Gajaszek Alicja AMATOR Leopoldów 4

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Plis Jan FALA Piotrawin 42
2 Słomka Artur HEKSA Niedrzwica 38
3 Chodorowski Kacper SALOS Lublin 37
4 Hejduk Jakub DYNAMO Gózd 32
5 Bielecki Patryk HEKSA Niedrzwica Duża 30
6 Borcuch Dominik SALOS Lublin 29
7 Plewik Miłosz KS CKFiS Bełżyce 27
8-9 Płachta Kamil SYGNAŁ Lublin 22
8-9 Tomasiak Jakub SALOS Lublin 22
10 Tkaczyk Bartosz SYGNAŁ Lublin 18
11 Tomasiak Bartosz SALOS Lublin 17
12 Pyła Szymon DYSTANS Niedźwiada 16
13 Drzewiecki Jakub LEWART Lubartów 15
14-15 Skrzypek Tomasz ŻACZEK Fajsławice 14
14-15 Banderski Adam SALOS Lublin 14
16 Warda Michał GÓRNIK Łęczna 13
17 Wrona Krzysztof SALOS Lublin 12
18-20 Stonio Aleksander DYNAMO Gózd 11
18-20 Skrzypek Mikołaj SP 23 Lublin 11
18-20 Czusz Tomasz SALOS Lublin 11
21-22 Adamiak Dawid PIASKOVIA Piaski 10
21-22 Staśkiewicz Rafał SALOS Lublin 10
23-24 Stonio Fabian DYNAMO Gózd 9
23-24 Ostrowski Mateusz SALOS Lublin 9
25-29 Kocyła Krzysztof DYSTANS Niedźwiada 8
25-29 Nowak Igor GÓRNIK Łęczna 8
25-29 Kozioł Wiktor LEWART Lubartów 8
25-29 Czerniec Mikołaj UKS DYNAMO Gózd 8
25-29 Poleszak Kacper HEKSA Niedrzwica 8
30-32 Romańczuk Piotr LUDWINIAK Ludwin 7
30-32 Wójtowicz Bartosz LEWART Lubartów 7
30-32 Sowa Szymon DYNAMO Gózd 7
33 Nowak Kamil LEWART Lubartów 6
34-37 Ptasiński Jakub CKFiS Bełżyce 5
34-37 Bielecki Maciej HEKSA Niedrzwica Duża 5
34-37 Rodak Patryk DYNAMO Gózd 5
34-37 Janasz Patryk UKS DYSTANS Niedźwiada 5
38-41 Sałaga Szymon ŻACZEK Fajsławice 4
38-41 Kostka Karol ŻACZEK Fajsławice 4
38-41 Wąsik Aleksander LUBLIN 4
38-41 Szalast Gabriel LUDWINIAK Ludwin 4
42-45 Józefczuk Szymon SALOS Lublin 3
42-45 Baran Daniel ŻACZEK Fajsławice 3
42-45 Kostka Radosław ŻACZEK Fajsławice 3
42-45 Mirosławski Bartosz LEWART Lubartów 3
46-58 Frączek Jacek SALOS Lublin 2
46-58 Tylec Gabriel ŻACZEK Fajsławice 2
46-58 Baran Błażej ŻACZEK Fajsławice 2
46-58 Kostka Patryk ŻACZEK Fajsławice 2
46-58 Baran Kamil ŻACZEK Fajsławice 2
46-58 Świstowski Antoni ŻACZEK Fajsławice 2
46-58 Mirosław Mateusz SALOS Lublin 2
46-58 Tylec Nikodem ŻACZEK Fajsławice 2
46-58 Górecki Dawid SALOS Lublin 2
46-58 Romańczuk Paweł LUDWINIAK Ludwin 2
46-58 Rzepecki Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 2
46-58 Gałązka Mateusz DYNAMO Gózd 2
46-58 Markiewicz Kacper DYNAMO Gózd 2
59-60 Flis Łukasz UKS SPARTAKUS Dzwola 1
59-60 Woźnica Kacper UKS SPARTAKUS Dzwola 1

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Warpas Błażej LEWART Lubartów 65
2 Drzewiecki Łukasz LEWART Lubartów 54
3 Baranowski Mateusz UKS WOLA OSOWIŃSKA 42
4 Krzak Piotr UMCS Lublin 40
5 Kowalczyk Bartosz LEWART Lubartów 38
6 Maciąg Dominik FALA Piotrawin 31
7 Płachta Norbert SYGNAŁ Lublin 24
8 Marzec Dawid LEWART Lubartów 23
9 Palonka Gabriel SALOS Lublin 21
10 Zdybel Stanisław SYGNAŁ Lublin 19
11 Korzeniowski Konrad ŻACZEK Fajsławice 18
12 Matera Michał SALOS Lublin 17
13-15 Woźniak Kacper SYGNAŁ Lublin 14
13-15 Ochnik Jakub DYNAMO Gózd 14
13-15 Woliński - Kołodziej Przemysław SALOS Lublin 14
16-18 Jaszczuk Marcin LEWART Lubartów 13
16-18 Nowak Jakub GÓRNIK Łęczna 13
16-18 Zdybel Antoni SALOS Lublin 13
19-21 Szyszko Damian ŻACZEK Fajsławice 11
19-21 Kańtoch Piotr SALOS Lublin 11
19-21 Chsześcian Radosław OPTIMA Lublin 11
22-23 Kubera Krystian DYSTANS Niedźwiada 9
22-23 Gajek Jakub DYNAMO Gózd 9
24-26 Wrona Hubert SALOS Lublin 8
24-26 Szafranek Marceli SALOS Lublin 8
24-26 Zakrzewski Szymon OPOLANKI Opole Lubelskie 8
27-28 Skrzypek Szymon BISKUPIAK Lublin 7
27-28 Chojnacki Patryk SALOS Lublin 7
29-32 Piątek Piotr OPOLANKI Opole Lubelskie 6
29-32 Borzęcki Damian LEWART Lubartów 6
29-32 Bernat Adrian UKS WOLA Osowińska 6
29-32 Nowak Radosław OPTIMA Lublin 6
33-34 Dawidek Mariusz DYNAMO Gózd 5
33-34 Trąbka Rafał SALOS Lublin 5
35-38 Piekarczyk Mateusz SALOS Lublin 4
35-38 Kostka Łukasz ŻACZEK Fajsławice 4
35-38 Modrzejewski Szymon AZS UMCS Lublin 4
35-38 Gazda Łukasz OPOLANKI Opole Lubelskie 4
39-42 Mroczek Daniel DYNAMO Gózd 3
39-42 Harasim Marcin ŚWIDNIK 3
39-42 Łajca Alan OPOLANKI Opole Lubelskie 3
39-42 Górny Mikołaj SALOS Lublin 3
43-49 Szczęch Cezary DYSTANS Niedźwiada 2
43-49 Duszyński Michał KŁOS Wola Skromowska 2
43-49 Ogórek Paweł SALOS Lublin 2
43-49 Niewiadomski Dawid DYSTANS Niedźwiada 2
43-49 Sochowski Mateusz SALOS Lublin 2
43-49 Demucha Maksymilian DYSTANS Niedźwiada 2
43-49 Kijewski Kamil HEKSA Niedrzwica 2
50-56 Golonka Filip DYSTANS Niedźwiada 1
50-56 Okupny Jakub SALOS Lublin 1
50-56 Wójtowicz Marek UKS Niemce 1
50-56 Kobyłka Kacper UKS Niemce 1
50-56 Białek Piotr UKS Niemce 1
50-56 Bielecki Damian UKS SPARTAKUS Dzwola 1
50-56 Buryta Bartłomiej UKS SPARTAKUS Dzwola 1

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Baranowski Mariusz DYSTANS Niedźwiada 36
2 Kowalik Jakub LKS Wola Sernicka 35
3 Grzyb Marcin BŁĘKITNI Leopoldów 30
4 Pawelec Filip SYGNAŁ Lublin 29
5 Bocian Piotr MOW Puławy 26
6-9 Kołodziejczyk Jacek KS CKFiS Bełżyce 24
6-9 Matraszek Emil MOW Puławy 24
6-9 Bernat Łukasz UKS Wola Osowińska 24
6-9 Baran Robert UKS Wola Osowińska 24
10 Margol Sławomir ASKO Lublin 19
11-12 Drewienkowski Radosław KŁOS Wola Skromowska 18
11-12 Wasil Bogdan LKS Wola Sernicka 18
13-14 Włodarczyk Tomasz MLKS Wola Sernicka 17
13-14 Świdnik Bartłomiej ŻACZEK Fajsławice 17
15 Jankowski Stanisław LKS Wola Sernicka 14
16-19 Powroźnik Przemysław UKS Wola Osowińska 13
16-19 Olek Krzysztof KŁOS Wola Skromowska 13
16-19 Wojciechowski Grzegorz UKS Niemce 13
16-19 Kępa Hubert Biskupice Lublin 13
20 Stachyra Adrian KŁOS Wola Skromowska 12
21-22 Krupa Marek OPOLANKI Opole Lubelskie 11
21-22 Pałka Kamil OPOLANKI Opole Lubelskie 11
23-30 Żuk Arkadiusz SMS Włodawa 9
23-30 Chemperek Michał KS CKFiS Bełżyce 9
23-30 Jaszczak Marceli ŚWIDNICZANAKA Świdnik 9
23-30 Orzeł Damian UKS Niemce 9
23-30 Zgierski Andrzej LKS Kamionka 9
23-30 Serwin Andrzej UKS Niemce 9
23-30 Wierzbicki Marek MKS STS Lubartów 9
23-30 Moszczyński Krzysztof TOPSPIN Kurów 9
31-32 Widyński Paweł UKS Niemce 8
31-32 Szostak Damian UKS Niemce 8
33-34 Sulej Dominik DYNAMO Gózd 7
33-34 Zięba Marek OPTIMA Lublin 7
35-40 Krasucki Maciej KŁOS Wola Skromowska 6
35-40 Trela Adam ULKS Kazanów 6
35-40 Bichta Andrzej TOPSPIN Kurów 6
35-40 Matraszek Piotr MOW Puławy 6
35-40 Babski Stanisław OPOLANKI Opole Lubelskie 6
35-40 Zamkowski Artur UKS DYSTANS Niedźwiada 6
41-47 Gołębiowski Kamil TOPSPIN Kurów 5
41-47 Bochniarz Tadeusz ŻACZEK Fajsławice 5
41-47 Woźniak Kamil UKS Niemce 5
41-47 Białek Ryszard LUDWINIAK Ludwin 5
41-47 Poświatowski Radosław MOW Puławy 5
41-47 Rak Daniel KS CKFiS Bełżyce 5
41-47 Drwal Jakub Głusk 5
48-51 Hasiec Dariusz ZARĘBIACY Lublin 4
48-51 Suszek Paweł ŻACZEK Fajsławice 4
48-51 Ciołek Dariusz BŁĘKITNI Leopoldów 4
48-51 Czapla Eryk FALA Piotrawin 4
52-60 Jakubaszek Marek BŁĘKITNI Leopoldów 3
52-60 Siwek Krzysztof KŁOS Wola Skromowska 3
52-60 Mazurkiewicz Norbert PIK Łęczna 3
52-60 Białek Tomasz DYNAMO Gózd 3
52-60 Bernat Przemysław UKS Niemce 3
52-60 Ponieważ Łukasz MARIANKA 3
52-60 Mazurkiewicz Norbert PIK Łęczna 3
52-60 Szymczyk Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 3
52-60 Krupa Wiesław UKS DYSTANS Niedźwiada 3
61-76 Kostecki Patryk KŁOS Wola Skromowska 2
61-76 Tymicki Andrzej ŻACZEK Fajsławice 2
61-76 Wrona Wojciech AMICUS Łopiennik 2
61-76 Ostapiuk Henryk PIASKOVIA Piaski 2
61-76 Kalinowski Artur OGNIWO Chełm 2
61-76 Sowa Adam DYNAMO Gózd 2
61-76 Stachura Cezary UKS Niemce 2
61-76 Całka Artur BŁĘKITNI Leopoldów 2
61-76 Adamiak Radosław PIASKOVIA Piaski 2
61-76 Piwoni Stanisław PIK Łęczna 2
61-76 Szewczak Patryk LUDWINIAK Ludwin 2
61-76 Białek Łukasz UKS Niemce 2
61-76 Szewczak Adam LUDWINIAK Ludwin 2
61-76 Grabczak Robert PIASKOVIA Piaski 2
61-76 Marzec Tomasz OPOLANKI Opole Lubelskie 2
61-76 Reszel Daniel UKS Stróża 2
77-87 Czekaj Teofil PIASKOVIA Piaski 1
77-87 Ruta Bogdan UKS Niemce 1
77-87 Powroźnik Arkadiusz DYSTANS Niedźwiada 1
77-87 Kaczor Adam PARCZEW 1
77-87 Gryczan Robert UKS DYSTANS Niedźwiada 1
77-87 Siedlczyński Tomasz BŁĘKITNI Leopoldów 1
77-87 Surma Marcin ŻACZEK Fajsławice 1
77-87 Jakubowski Bartłomiej KAMELEONY Lublin 1
77-87 Marciniak Krzysztof UKS Niemce 1
77-87 Bernat Arkadiusz UKS Niemce 1
77-87 Kowalski Radosław ŻACZEK Fajsławice 1

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek