Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Ogółem: 1831


Statystyki

Użytkowników:
3423
Artykułów:
913
Odsłon artykułów:
1624372

Komunikat z VII turnieju grand Prix lzs 2017 w tenisie stołowym

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Wójcik Julia LEWART Lubartów 10
2 Wójtowicz Karolina LEWART Lubartów 9
3 Sochalska Emilia TREFL Zamość 8
4 Chudzicka Emilia FALA Piotrawin 7
5-6 Trąbka Oliwia ŻACZEK Fajsławice 6
5-6 Pyła Weronika UKS DYSTANS Niedźwiada 6

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Baranowska Dagmara MKS STS Lubartów 10
2 Kubera Edyta MKS STS Lubartów 9
3 Szewczak Weronika ŻACZEK Fajsławice 8
4 Lipska Anna LEWART Lubartów 7
5-6 Bajon Natalia FALA Piotrawin 6
5-6 Węglińska Zuzanna FALA Piotrawin 6
7-8 Tymicka Kinga ŻACZEK Fajsławice 5
7-8 Stępniewska Dominka SALOS Lublin 5

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Borcuch Dominik SALOS Lublin 10
2 Chodorowski Kacper SALOS Lublin 9
3 Poleszak Kacper HEKSA Niedrzwica 8
4 Tomasiak Bartosz SALOS Lublin 7
5-6 Staśkiewicz Rafał SALOS Lublin 6
5-6 Tomasiak Jakub SALOS Lublin 6
7-8 Janasz Patryk UKS DYSTANS Niedźwiada 5
7-8 Ostrowski Mateusz SALOS Lublin 5
9 Pyła Szymon UKS DYSTANS Niedźwiada 4

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Warpas Błażej OPTIMA Lublin 10
2 Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 9
3 Kowalczyk Bartosz LEWART Lubartów 8
4 Krzak Piotr OPTIMA Lublin 7
5-6 Nowak Radosław OPTIMA Lublin 6
5-6 Baranowski Mateusz UKS Wola Osowińska 6
7-8 Chrześcian Radosław OPTIMA Lublin 5
7-8 Korzeniowski Konrad ŻACZEK Fajsławice 5
9-12 Marzec Dawid LEWART Lubartów 4
9-12 Kołodziej Przemysław SALOS Lublin 4
9-12 Zdybel Stanisław SYGNAŁ Lublin 4
9-12 Palonka Gabriel SALOS Lublin 4
13-16 Kańtoch Piotr SALOS Lublin 3
13-16 Zakrzewski Szymon OPOLANKI Opole Lubelskie 3
13-16 Zdybel Antoni SALOS Lublin 3
13-16 Gazda Łukasz OPOLANKI Opole Lubelskie 3
17-19 Trąbka Rafał SALOS Lublin 2
17-19 Matera Michał SALOS Lublin 2
17-19 Kijewski Kamil HEKSA Niedrzwica 2

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Baran Robert UKS Wola Osowińska 10
2 Moszczyński Krzysztof TOPSPIN Kurów 9
3 Bernat Łukasz UKS Wola Osowińska 8
4 Baranowski Mariusz MKS STS Lubartów 7
5 Bocian Piotr MOW Puławy 6
6 Kępa Hubert Biskupice 6
7-8 Drwal Jakub Głusk 5
7-8 Matraszek Emil MOW Puławy 5
9-12 Rak Daniel HEKSA Niedrzwica 4
9-12 Pałka Kamil OPOLANKI Opole Lubelskie 4
9-12 Wierzbicki Marek MKS STS Lubartów 4
9-12 Czapla Eryk FALA Piotrawin 4
13-16 Krupa Wiesław UKS DYSTANS Niedźwiada 3
13-16 Zamkowski Artur UKS DYSTANS Niedźwiada 3
13-16 Babski Stanisław OPOLANKI Opole Lubelskie 3
13-16 Krupa Marek OPOLANKI Opole Lubelskie 3
17 Reszel Daniel UKS Stróża 2

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek