Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Ogółem: 1831


Statystyki

Użytkowników:
3286
Artykułów:
915
Odsłon artykułów:
1530929

KLASYFIKACJA PO SZEŚCIU TURNIEJACH Z CYKLU GRAND PRIX LZS W TENISIE STOŁOWYM 2017

KLASYFIKACJA PO SZEŚCIU TURNIEJACH Z CYKLU GRAND PRIX LZS

W TENISIE STOŁOWYM 2017

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Sochalska Julia FALA Piotrawin 57
2 Wójcik Julia LEWART Lubartów 44
3 Lipska Agata LEWART Lubartów 36
4 Chudzicka Emilia FALA Piotrawin 34
5 Wójtowicz Karolina LEWART Lubartów 33
6 Pawelec Zuzanna SYGNAŁ Lublin 32
7-8 Zgierska Aleksandra LEWART Lubartów 15
7-8 Kosior Natalia SYGNAŁ Lublin 15
9 Szmidt Wiktoria OPTIMA Zamość 14
10-12 Moszczyńska Zuzanna OPTIMA Zamość 10
10-12 Kamińska Amelia FALA Piotrawin 10
10-12 Janoszczyk Julia FALA Piotrawin 10
13-16 Pyła Weronika DYSTANS Niedźwiada 9
13-16 Borysz Karina OPTIMA Zamość 9
13-16 Kozioł Zuzanna LEWART Lubartów 9
13-16 Osial Wiktoria UKS DYNAMO Gózd 9
17-19 Kossowska Paulina OPTIMA Zamość 8
17-19 Różańska Izabela OPTIMA Zamość 8
17-19 KołomańskaWiktoria ARKA Ryki 8
20 Drączkowska Aleksandra OPTIMA Zamość 6
21-23 Duduś Emila LUDWINIAK Ludwin 5
21-23 Tkaczyk Natalia SYGNAŁ Lublin 5
21-23 Łukasiak Kornelia UKS DYNAMO Gózd 5
24-26 Kowalska Julia ŻACZEK Fajsławice 4
24-26 Nowicka Natalia CKFiS Bełżyce 4
24-26 Grzeszczak Emilia LUDWINIAK Ludwin 4
27-34 Krzyżanowska Wiktoria ŻACZEK Fajsławice 3
27-34 Baran Wiktoria ŻACZEK Fajsławice 3
27-34 Wójcik Urszula ŻACZEK Fajsławice 3
27-34 Molas Urszula OPTIMA Zamość 3
27-34 Płocharz Aleksandra OPTIMA Zamość 3
27-34 Szalast Paulina LEWART Lubartów 3
27-34 Piłat Wiktoria FALA Piotrawin 3
27-34 Pernak Oliwia FALA Piotrawin 3
35 Borek Gabriela ŻACZEK Fajsławice 2

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Kubera Edyta MKS STS Lubartów
37
2 Węglińska Zuzanna FALA Piotrawin 33
3 Lipska Anna LEWART Lubartów 31
4 Stępniewska Dominika SALOS Lublin 30
5 Szewczak Weronika ŻACZEK Fajsławice 27
6 Górska Michalina FALA Piotrawin 24
7 Tymicka Kinga ŻACZEK Fajsławice 22
8 Krzak Anna FALA Piotrawin 21
9 Krzak Agnieszka FALA Piotrawin 16
10 Bajon Natalia FALA Piotrawin 15
11 Pyła Aleksandra DYSTANS Niedźwiada 14
12-13 Powroźnik Aleksandra LEWART Lubartów 8
12-13 Staniak Gabriela LUDWINIAK Ludwin 8
14 Jakoniuk Gabriela FALA Piotrawin 7
15-16 Korzeniowska Julia ŻACZEK Fajsławice 6
15-16 Stępnicka Patrycja AMATOR Leopoldów 6
17 Beczek Maja AMATOR Leopoldów 5
18-19 Czerwonka Aneta UKS Niemce 4
18-19 Gajaszek Alicja AMATOR Leopoldów 4

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Plis Jan FALA Piotrawin 42
2 Słomka Artur HEKSA Niedrzwica 38
3 Hejduk Jakub DYNAMO Gózd 32
4 Bielecki Patryk HEKSA Niedrzwica Duża 30
5 Chodorowski Kacper SALOS Lublin 28
6 Plewik Miłosz KS CKFiS Bełżyce 27
7 Płachta Kamil SYGNAŁ Lublin 22
8 Borcuch Dominik SALOS Lublin 19
9 Tkaczyk Bartosz SYGNAŁ Lublin 18
10 Tomasiak Jakub SALOS Lublin 16
11 Drzewiecki Jakub LEWART Lubartów 15
12-13 Skrzypek Tomasz ŻACZEK Fajsławice 14
12-13 Banderski Adam SALOS Lublin 14
14 Warda Michał GÓRNIK Łęczna 13
15-16 Pyła Szymon DYSTANS Niedźwiada 12
15-16 Wrona Krzysztof SALOS Lublin 12
17-19 Stonio Aleksander DYNAMO Gózd 11
17-19 Skrzypek Mikołaj SP 23 Lublin 11
17-19 Czusz Tomasz SALOS Lublin 11
20-21 Adamiak Dawid PIASKOVIA Piaski 10
20-21 Tomasiak Bartosz SALOS Lublin 10
22 Stonio Fabian DYNAMO Gózd 9
23-26 Kocyła Krzysztof DYSTANS Niedźwiada 8
23-26 Nowak Igor GÓRNIK Łęczna 8
23-26 Kozioł Wiktor LEWART Lubartów 8
23-26 Czerniec Mikołaj UKS DYNAMO Gózd 8
27-29 Romańczuk Piotr LUDWINIAK Ludwin 7
27-29 Wójtowicz Bartosz LEWART Lubartów 7
27-29 Sowa Szymon DYNAMO Gózd 7
30 Nowak Kamil LEWART Lubartów 6
31-33 Ptasiński Jakub CKFiS Bełżyce 5
31-33 Bielecki Maciej HEKSA Niedrzwica Duża 5
31-33 Rodak Patryk DYNAMO Gózd 5
34-39 Sałaga Szymon ŻACZEK Fajsławice 4
34-39 Kostka Karol ŻACZEK Fajsławice 4
34-39 Wąsik Aleksander LUBLIN 4
34-39 Staśkiewicz Rafał SALOS Lublin 4
34-39 Szalast Gabriel LUDWINIAK Ludwin 4
34-39 Ostrowski Mateusz SALOS Lublin 4
40-43 Józefczuk Szymon SALOS Lublin 3
40-43 Baran Daniel ŻACZEK Fajsławice 3
40-43 Kostka Radosław ŻACZEK Fajsławice 3
40-43 Mirosławski Bartosz LEWART Lubartów 3
44-56 Frączek Jacek SALOS Lublin 2
44-56 Tylec Gabriel ŻACZEK Fajsławice 2
44-56 Baran Błażej ŻACZEK Fajsławice 2
44-56 Kostka Patryk ŻACZEK Fajsławice 2
44-56 Baran Kamil ŻACZEK Fajsławice 2
44-56 Świstowski Antoni ŻACZEK Fajsławice 2
44-56 Mirosław Mateusz SALOS Lublin 2
44-56 Tylec Nikodem ŻACZEK Fajsławice 2
44-56 Górecki Dawid SALOS Lublin 2
44-56 Romańczuk Paweł LUDWINIAK Ludwin 2
44-56 Rzepecki Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 2
44-56 Gałązka Mateusz DYNAMO Gózd 2
44-56 Markiewicz Kacper DYNAMO Gózd 2
57-58 Flis Łukasz UKS SPARTAKUS Dzwola 1
57-58 Woźnica Kacper UKS SPARTAKUS Dzwola 1

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Warpas Błażej OPTIMA Lublin
55
2 Drzewiecki Łukasz LEWART Lubartów 54
3 Baranowski Mateusz UKS WOLA OSOWIŃSKA 36
4 Krzak Piotr UMCS Lublin 33
5 Kowalczyk Bartosz LEWART Lubartów 30
6 Płachta Norbert SYGNAŁ Lublin 24
7 Maciąg Dominik FALA Piotrawin 22
8 Marzec Dawid LEWART Lubartów 19
9 Palonka Gabriel SALOS Lublin 17
10-11 Zdybel Stanisław SYGNAŁ Lublin 15
10-11 Matera Michał SALOS Lublin 15
12-13 Woźniak Kacper SYGNAŁ Lublin 14
12-13 Ochnik Jakub DYNAMO Gózd 14
14-16 Korzeniowski Konrad ŻACZEK Fajsławice 13
14-16 Jaszczuk Marcin LEWART Lubartów 13
14-16 Nowak Jakub GÓRNIK Łęczna 13
17 Szyszko Damian ŻACZEK Fajsławice 11
18-19 Woliński Przemysław SALOS Lublin 10
18-19 Zdybel Antoni SALOS Lublin 10
20-21 Kubera Krystian DYSTANS Niedźwiada 9
20-21 Gajek Jakub DYNAMO Gózd 9
22-24 Wrona Hubert SALOS Lublin 8
22-24 Kantoch Piotr SALOS Lublin 8
22-24 Szafranek Marceli SALOS Lublin 8
25-26 Skrzypek Szymon BISKUPIAK Lublin 7
25-26 Chojnacki Patryk SALOS Lublin 7
27-30 Piątek Piotr OPOLANKI Opole Lubelskie 6
27-30 Borzęcki Damian LEWART Lubartów 6
27-30 Bernat Adrian UKS WOLA Osowińska 6
27-30 Chsześcian Radosław OPTIMA Lublin 6
31-32 Zakrzewski Szymon OPOLANKI Opole Lubelskie 5
31-32 Dawidek Mariusz DYNAMO Gózd 5
33-35 Piekarczyk Mateusz SALOS Lublin 4
33-35 Kostka Łukasz ŻACZEK Fajsławice 4
33-35 Modrzejewski Szymon AZS UMCS Lublin 4
36-40 Mroczek Daniel DYNAMO Gózd 3
36-40 Harasim Marcin ŚWIDNIK 3
36-40 Łajca Alan OPOLANKI Opole Lubelskie 3
36-40 Górny Mikołaj SALOS Lublin 3
36-40 Trąbka Rafał SALOS Lublin 3
41-46 Szczęch Cezary DYSTANS Niedźwiada 2
41-46 Duszyński Michał KŁOS Wola Skromowska 2
41-46 Ogórek Paweł SALOS Lublin 2
41-46 Niewiadomski Dawid DYSTANS Niedźwiada 2
41-46 Sochowski Mateusz SALOS Lublin 2
41-46 Demucha Maksymilian DYSTANS Niedźwiada 2
47-54 Golonka Filip DYSTANS Niedźwiada 1
47-54 Okupny Jakub SALOS Lublin 1
47-54 Wójtowicz Marek UKS Niemce 1
47-54 Kobyłka Kacper UKS Niemce 1
47-54 Białek Piotr UKS Niemce 1
47-54 Gazda Łukasz OPOLANKI Opole Lubelskie 1
47-54 Bielecki Damian UKS SPARTAKUS Dzwola 1
47-54 Buryta Bartłomiej UKS SPARTAKUS Dzwola 1

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Kowalik Jakub LKS Wola Sernicka 35
2 Grzyb Marcin BŁĘKITNI Leopoldów 30
3-4 Pawelec Filip SYGNAŁ Lublin 29
3-4 Baranowski Mariusz MKS STS Lubartów
29
5 Kołodziejczyk Jacek KS CKFiS Bełżyce 24
6 Bocian Piotr MOW Puławy 20
7-8 Margol Sławomir ASKO Lublin 19
7-8 Matraszek Emil MOW Puławy 19
9-10 Drewienkowski Radosław KŁOS Wola Skromowska 18
9-10 Wasil Bogdan LKS Wola Sernicka 18
11-12 Włodarczyk Tomasz MLKS Wola Sernicka 17
11-12 Świdnik Bartłomiej ŻACZEK Fajsławice 17
13 Bernat Łukasz UKS Wola Osowińska 16
14-15 Baran Robert UKS Wola Osowińska 14
14-15 Jankowski Stanisław LKS Wola Sernicka 14
16-18 Powroźnik Przemysław UKS Wola Osowińska 13
16-18 Olek Krzysztof KŁOS Wola Skromowska 13
16-18 Wojciechowski Grzegorz UKS Niemce 13
19 Stachyra Adrian KŁOS Wola Skromowska 12
20-25 Żuk Arkadiusz SMS Włodawa 9
20-25 Chemperek Michał KS CKFiS Bełżyce 9
20-25 Jaszczak Marceli ŚWIDNICZANAKA Świdnik 9
20-25 Orzeł Damian UKS Niemce 9
20-25 Zgierski Andrzej LKS Kamionka 9
20-25 Serwin Andrzej UKS Niemce 9
26-28 Widyński Paweł UKS Niemce 8
26-28 Szostak Damian UKS Niemce 8
26-28 Krupa Marek OPOLANKI Opole Lubelskie 8
29-32 Kępa Hubert Biskupice Lublin 7
29-32 Pałka Kamil OPOLANKI Opole Lubelskie 7
29-32 Sulej Dominik DYNAMO Gózd 7
29-32 Zięba Marek OPTIMA Lublin 7
33-36 Krasucki Maciej KŁOS Wola Skromowska 6
33-36 Trela Adam ULKS Kazanów 6
33-36 Bichta Andrzej TOPSPIN Kurów 6
33-36 Matraszek Piotr MOW Puławy 6
37-42 Gołębiowski Kamil TOPSPIN Kurów 5
37-42 Bochniarz Tadeusz ŻACZEK Fajsławice 5
37-42 Woźniak Kamil UKS Niemce 5
37-42 Białek Ryszard LUDWINIAK Ludwin 5
37-42 Poświatowski Radosław MOW Puławy 5
37-42 Wierzbicki Marek MKS Lubartów 5
43-45 Hasiec Dariusz ZARĘBIACY Lublin 4
43-45 Suszek Paweł ŻACZEK Fajsławice 4
43-45 Ciołek Dariusz BŁĘKITNI Leopoldów 4
46-53 Jakubaszek Marek BŁĘKITNI Leopoldów 3
46-53 Siwek Krzysztof KŁOS Wola Skromowska 3
46-53 Mazurkiewicz Norbert PIK Łęczna 3
46-53 Białek Tomasz DYNAMO Gózd 3
46-53 Bernat Przemysław UKS Niemce 3
46-53 Ponieważ Łukasz MARIANKA 3
46-53 Mazurkiewicz Norbert PIK Łęczna 3
46-53 Babski Stanisław OPOLANKI Opole Lubelskie 3
46-53 Szymczyk Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 3
46-53 Zamkowski Artur UKS DYSTANS Niedźwiada 3
54-68 Kostecki Patryk KŁOS Wola Skromowska 2
54-68 Tymicki Andrzej ŻACZEK Fajsławice 2
54-68 Wrona Wojciech AMICUS Łopiennik 2
54-68 Ostapiuk Henryk PIASKOVIA Piaski 2
54-68 Kalinowski Artur OGNIWO Chełm 2
54-68 Sowa Adam DYNAMO Gózd 2
54-68 Stachura Cezary UKS Niemce 2
54-68 Całka Artur BŁĘKITNI Leopoldów 2
54-68 Adamiak Radosław PIASKOVIA Piaski 2
54-68 Piwoni Stanisław PIK Łęczna 2
54-68 Szewczak Patryk LUDWINIAK Ludwin 2
54-68 Białek Łukasz UKS Niemce 2
54-68 Szewczak Adam LUDWINIAK Ludwin 2
54-68 Grabczak Robert PIASKOVIA Piaski 2
54-68 Marzec Tomasz OPOLANKI Opole Lubelskie 2
69-81 Czekaj Teofil PIASKOVIA Piaski 1
69-81 Rak Daniel KS CKFiS Bełżyce 1
69-81 Ruta Bogdan UKS Niemce 1
69-81 Powroźnik Arkadiusz DYSTANS Niedźwiada 1
69-81 Kaczor Adam PARCZEW 1
69-81 Gryczan Robert UKS DYSTANS Niedźwiada 1
69-81 Siedlczyński Tomasz BŁĘKITNI Leopoldów 1
69-81 Surma Marcin ŻACZEK Fajsławice 1
69-81 Jakubowski Bartłomiej KAMELEONY Lublin 1
69-81 Marciniak Krzysztof UKS Niemce 1
69-81 Bernat Arkadiusz UKS Niemce 1
69-81 Kowalski Radosław ŻACZEK Fajsławice 1

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek