Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Ogółem: 1831


Statystyki

Użytkowników:
3451
Artykułów:
933
Odsłon artykułów:
1713842

Komunikat z VI turnieju grand Prix lzs 2017 w tenisie stołowym

 

KOMUNIKAT Z VI TURNIEJU GRAND PRIX LZS W TENISIE STOŁOWYM

ROZGRYWANYM W KŁOCZEWIE 30.09.2017r.

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Sochalska Julia FALA Piotrawin 10
2 Osial Wiktoria UKS DYNAMO Gózd 9
3 KołomańskaWiktoria ARKA Ryki 8
4 Janoszczyk Julia FALA Piotrawin 7
5 Chudzicka Emilia FALA Piotrawin 6
6 Kamińska Amelia FALA Piotrawin 6
7 Tkaczyk Natalia SYGNAŁ Lublin 5
8 Łukasiak Kornelia UKS DYNAMO Gózd 5

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Lipska Anna LEWART Lubartów 10
2 Węglińska Zuzanna FALA Piotrawin 9
3 Krzak Anna FALA Piotrawin 8
4 Krzak Agnieszka FALA Piotrawin 7
5 Stępniewska Dominka SALOS Lublin
6

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Hejduk Jakub UKS DYNAMO Gózd 10
2 Borcuch Dominik SALOS Lublin 9
3 Czerniec Mikołaj UKS DYNAMO Gózd 8
4 Chodorowski Kacper SALOS Lublin 7
5 Tomasiak Jakub SALOS Lublin 6
6 Tomasiak Bartosz SALOS Lublin 6
7 Banderski Adam SALOS Lublin 5
8 Wrona Krzysztof SALOS Lublin 5
9-10 Pyła Szymon UKS DYSTANS Niedźwiada 4
9-10 Ostrowski Mateusz SALOS Lublin 4

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Drzewiecki Łukasz LEWART Lubartów 10
2 Warpas Błażej OPTIMA Lublin 9
3 Kowalczyk Bartosz LEWART Lubartów 8
4 Nowak Emil OPTIMA Lublin 7
5-6 Chsześcian Radosław OPTIMA Lublin 6
5-6 Marzec Dawid LEWART Lubartów 6
7-8 Palonka Gabriel SALOS Lublin 5
7-8 Ochnik Jakub UKS DYNAMO Gózd 5
9-12 Zdybel Antoni SALOS Lublin 4
9-12 Krzak Piotr OPTIMA Lublin 4
9-12 Szafranek Marcin SALOS Lublin 4
9-12 Matera Michał SALOS Lublin 4
13-15 Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 3
13-15 Trąbka Rafał SALOS Lublin 3
13-15 Kantoch Piotr SALOS Lublin 3

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Grzyb Marcin BŁĘKITNI Leopoldów 10
2 Baranowski Mariusz MKS Lubartów 9
3 Bocian Piotr MOW Puławy 8
4 Zięba Marek OPTIMA Lublin 7
5 Pawelec Filip SYGNAŁ Lublin 6
6 Kowalik Jakub LKS Wola Sernicka 6
7 Matraszek Emil MOW Puławy 5
8 Sulej Dominik UKS DYNAMO Gózd 5
9 Matraszek Piotr MOW Puławy 4
10 Krupa Marek OPOLANKI Opole Lubelskie 4
11 Ciołek Dariusz BŁĘKITNI Leopoldów 4
12 Szostak Damian UKS Niemce 4
13 Wierzbicki Marek MKS Lubartów 3
14 Zamkowski Artur UKS DYSTANS Niedźwiada 3
15 Wojciechowski Grzegorz UKS Niemce 3
16 Serwin Andrzej UKS Niemce 3
17 Pałka Kamil OPOLANKI Opole Lubelskie 2

 

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek