Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Ogółem: 1831


Statystyki

Użytkowników:
3423
Artykułów:
913
Odsłon artykułów:
1623999

KLASYFIKACJA PO PIĘCIU TURNIEJACH Z CYKLU GRAND PRIX LZS W TENISIE STOŁOWYM 2017

 

KLASYFIKACJA PO PIĘCIU TURNIEJACH Z CYKLU GRAND PRIX LZS

W TENISIE STOŁOWYM 2017

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Sochalska Julia FALA Piotrawin 47
2 Wójcik Julia LEWART Lubartów 44
3 Lipska Agata LEWART Lubartów 36
4 Wójtowicz Karolina LEWART Lubartów 33
5 Pawelec Zuzanna SYGNAŁ Lublin 32
6 Chudzicka Emilia FALA Piotrawin 28
7-8 Zgierska Aleksandra LEWART Lubartów 15
7-8 Kosior Natalia SYGNAŁ Lublin 15
9 Szmidt Wiktoria OPTIMA Zamość 14
10 Moszczyńska Zuzanna OPTIMA Zamość 10
11-13 Pyła Weronika DYSTANS Niedźwiada 9
11-13 Borysz Karina OPTIMA Zamość 9
11-13 Kozioł Zuzanna LEWART Lubartów 9
14-15 Kossowska Paulina OPTIMA Zamość 8
14-15 Różańska Izabela OPTIMA Zamość 8
16 Drączkowska Aleksandra OPTIMA Zamość 6
17 Duduś Emila LUDWINIAK Ludwin 5
18-21 Kowalska Julia ŻACZEK Fajsławice 4
18-21 Nowicka Natalia CKFiS Bełżyce 4
18-21 Grzeszczak Emilia LUDWINIAK Ludwin 4
18-21 Kamińska Amelia FALA Piotrawin 4
22-30 Krzyżanowska Wiktoria ŻACZEK Fajsławice 3
22-30 Baran Wiktoria ŻACZEK Fajsławice 3
22-30 Wójcik Urszula ŻACZEK Fajsławice 3
22-30 Molas Urszula OPTIMA Zamość 3
22-30 Płocharz Aleksandra OPTIMA Zamość 3
22-30 Szalast Paulina LEWART Lubartów 3
22-30 Piłat Wiktoria FALA Piotrawin 3
22-30 Pernak Oliwia FALA Piotrawin 3
22-30 Janoszczyk Julia FALA Piotrawin 3
31 Borek Gabriela ŻACZEK Fajsławice 2

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Kubera Edyta DYSTANS Niedźwiada 37
2 Szewczak Weronika ŻACZEK Fajsławice 27
3 Górska Michalina FALA Piotrawin 24
4-5 Stępniewska Dominika SALOS Lublin 24
4-5 Węglińska Zuzanna FALA Piotrawin 24
6 Tymicka Kinga ŻACZEK Fajsławice 22
7 Lipska Anna LEWART Lubartów 21
8 Bajon Natalia FALA Piotrawin 15
9 Pyła Aleksandra DYSTANS Niedźwiada 14
10 Krzak Anna FALA Piotrawin 13
11 Krzak Agnieszka FALA Piotrawin 9
12-13 Powroźnik Aleksandra LEWART Lubartów 8
12-13 Staniak Gabriela LUDWINIAK Ludwin 8
14 Jakoniuk Gabriela FALA Piotrawin 7
15-16 Korzeniowska Julia ŻACZEK Fajsławice 6
15-16 Stępnicka Patrycja AMATOR Leopoldów 6
17 Beczek Maja AMATOR Leopoldów 5
18-19 Czerwonka Aneta UKS Niemce 4
18-19 Gajaszek Alicja AMATOR Leopoldów 4

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Plis Jan FALA Piotrawin 42
3 Słomka Artur HEKSA Niedrzwica 38
2 Bielecki Patryk HEKSA Niedrzwica Duża 30
4 Plewik Miłosz KS CKFiS Bełżyce 27
5-6 Płachta Kamil SYGNAŁ Lublin 22
5-6 Hejduk Jakub DYNAMO Gózd 22
7 Chodorowski Kacper SALOS Lublin 21
8 Tkaczyk Bartosz SYGNAŁ Lublin 18
9 Drzewiecki Jakub LEWART Lubartów 15
10 Skrzypek Tomasz ŻACZEK Fajsławice 14
11 Warda Michał GÓRNIK Łęczna 13
12-14 Stonio Aleksander DYNAMO Gózd 11
12-14 Skrzypek Mikołaj SP 23 Lublin 11
12-14 Czusz Tomasz SALOS Lublin 11
15-17 Adamiak Dawid PIASKOVIA Piaski 10
15-17 Borcuch Dominik SALOS Lublin 10
15-17 Tomasiak Jakub SALOS Lublin 10
18-19 Banderski Adam SALOS Lublin 9
18-19 Stonio Fabian DYNAMO Gózd 9
20-23 Kocyła Krzysztof DYSTANS Niedźwiada 8
20-23 Pyła Szymon DYSTANS Niedźwiada 8
20-23 Nowak Igor GÓRNIK Łęczna 8
20-23 Kozioł Wiktor LEWART Lubartów 8
24-27 Wrona Krzysztof SALOS Lublin 7
24-27 Romańczuk Piotr LUDWINIAK Ludwin 7
24-27 Wójtowicz Bartosz LEWART Lubartów 7
24-27 Sowa Szymon DYNAMO Gózd 7
28 Nowak Kamil LEWART Lubartów 6
29-31 Ptasiński Jakub CKFiS Bełżyce 5
29-31 Bielecki Maciej HEKSA Niedrzwica Duża 5
29-31 Rodak Patryk DYNAMO Gózd 5
32-37 Sałaga Szymon ŻACZEK Fajsławice 4
32-37 Kostka Karol ŻACZEK Fajsławice 4
32-37 Wąsik Aleksander LUBLIN 4
32-37 Staśkiewicz Rafał SALOS Lublin 4
32-37 Szalast Gabriel LUDWINIAK Ludwin 4
32-37 Tomasiak Bartosz SALOS Lublin 4
38-41 Józefczuk Szymon SALOS Lublin 3
38-41 Baran Daniel ŻACZEK Fajsławice 3
38-41 Kostka Radosław ŻACZEK Fajsławice 3
38-41 Mirosławski Bartosz LEWART Lubartów 3
42-54 Frączek Jacek SALOS Lublin 2
42-54 Tylec Gabriel ŻACZEK Fajsławice 2
42-54 Baran Błażej ŻACZEK Fajsławice 2
42-54 Kostka Patryk ŻACZEK Fajsławice 2
42-54 Baran Kamil ŻACZEK Fajsławice 2
42-54 Świstowski Antoni ŻACZEK Fajsławice 2
42-54 Mirosław Mateusz SALOS Lublin 2
42-54 Tylec Nikodem ŻACZEK Fajsławice 2
42-54 Górecki Dawid SALOS Lublin 2
42-54 Romańczuk Paweł LUDWINIAK Ludwin 2
42-54 Rzepecki Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 2
42-54 Gałązka Mateusz DYNAMO Gózd 2
42-54 Markiewicz Kacper DYNAMO Gózd 2
55-56 Flis Łukasz UKS SPARTAKUS Dzwola 1
55-56 Woźnica Kacper UKS SPARTAKUS Dzwola 1

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Warpas Błażej LEWART Lubartów 46
2 Drzewiecki Łukasz LEWART Lubartów 44
3 Baranowski Mateusz UKS WOLA OSOWIŃSKA 36
4 Krzak Piotr UMCS Lublin 29
5 Płachta Norbert SYGNAŁ Lublin 24
6 Kowalczyk Bartosz LEWART Lubartów 22
7 Maciąg Dominik FALA Piotrawin 19
8 Zdybel Stanisław SYGNAŁ Lublin 15
9 Woźniak Kacper SYGNAŁ Lublin 14
10-12 Korzeniowski Konrad ŻACZEK Fajsławice 13
10-12 Jaszczuk Marcin LEWART Lubartów 13
10-12 Marzec Dawid LEWART Lubartów 13
13 Palonka Gabriel SALOS Lublin 12
14-15 Szyszko Damian ŻACZEK Fajsławice 11
14-15 Matera Michał SALOS Lublin 11
16 Woliński Przemysław SALOS Lublin 10
17-19 Ochnik Jakub DYNAMO Gózd 9
17-19 Kubera Krystian DYSTANS Niedźwiada 9
17-19 Gajek Jakub DYNAMO Gózd 9
20 Wrona Hubert SALOS Lublin 8
21-22 Skrzypek Szymon BISKUPIAK Lublin 7
21-22 Chojnacki Patryk SALOS Lublin 7
23-27 Piątek Piotr OPOLANKI Opole Lubelskie 6
23-27 Borzęcki Damian LEWART Lubartów 6
23-27 Nowak Jakub GÓRNIK Łęczna 6
23-27 Bernat Adrian UKS WOLA Osowińska 6
23-27 Zdybel Antoni SALOS Lublin 6
28-30 Kantoch Piotr SALOS Lublin 5
28-30 Zakrzewski Szymon OPOLANKI Opole Lubelskie 5
28-30 Dawidek Mariusz DYNAMO Gózd 5
31-34 Piekarczyk Mateusz SALOS Lublin 4
31-34 Kostka Łukasz ŻACZEK Fajsławice 4
31-34 Modrzejewski Szymon AZS UMCS Lublin 4
31-34 Szafranek Marceli SALOS Lublin 4
35-38 Mroczek Daniel DYNAMO Gózd 3
35-38 Harasim Marcin ŚWIDNIK 3
35-38 Łajca Alan OPOLANKI Opole Lubelskie 3
35-38 Górny Mikołaj SALOS Lublin 3
39-44 Szczęch Cezary DYSTANS Niedźwiada 2
39-44 Duszyński Michał KŁOS Wola Skromowska 2
39-44 Ogórek Paweł SALOS Lublin 2
39-44 Niewiadomski Dawid DYSTANS Niedźwiada 2
39-44 Sochowski Mateusz SALOS Lublin 2
39-44 Demucha Maksymilian DYSTANS Niedźwiada 2
45-52 Golonka Filip DYSTANS Niedźwiada 1
45-52 Okupny Jakub SALOS Lublin 1
45-52 Wójtowicz Marek UKS Niemce 1
45-52 Kobyłka Kacper UKS Niemce 1
45-52 Białek Piotr UKS Niemce 1
45-52 Gazda Łukasz OPOLANKI Opole Lubelskie 1
45-52 Bielecki Damian UKS SPARTAKUS Dzwola 1
45-52 Buryta Bartłomiej UKS SPARTAKUS Dzwola 1

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Kowalik Jakub LKS Wola Sernicka 29
2 Kołodziejczyk Jacek KS CKFiS Bełżyce 24
3 Pawelec Filip SYGNAŁ Lublin 23
4-5 Grzyb Marcin BŁĘKITNI Leopoldów 20
4-5 Baranowski Mariusz DYSTANS Niedźwiada 20
6 Margol Sławomir ASKO Lublin 19
7-8 Drewienkowski Radosław KŁOS Wola Skromowska 18
7-8 Wasil Bogdan LKS Wola Sernicka 18
9-10 Włodarczyk Tomasz MLKS Wola Sernicka 17
9-10 Świdnik Bartłomiej ŻACZEK Fajsławice 17
11 Bernat Łukasz UKS Wola Osowińska 16
12-14 Baran Robert UKS Wola Osowińska 14
12-14 Jankowski Stanisław LKS Wola Sernicka 14
12-14 Matraszek Emil MOW Puławy 14
15-16 Powroźnik Przemysław UKS Wola Osowińska 13
15-16 Olek Krzysztof KŁOS Wola Skromowska 13
17-18 Stachyra Adrian KŁOS Wola Skromowska 12
17-18 Bocian Piotr MOW Puławy 12
19 Wojciechowski Grzegorz UKS Niemce 10
20-24 Żuk Arkadiusz SMS Włodawa 9
20-24 Chemperek Michał KS CKFiS Bełżyce 9
20-24 Jaszczak Marceli ŚWIDNICZANAKA Świdnik 9
20-24 Orzeł Damian UKS Niemce 9
20-24 Zgierski Andrzej LKS Kamionka 9
25 Widyński Paweł UKS Niemce 8
26 Kępa Hubert Biskupice Lublin 7
27-30 Krasucki Maciej KŁOS Wola Skromowska 6
27-30 Serwin Andrzej UKS Niemce 6
27-30 Trela Adam ULKS Kazanów 6
30-30 Bichta Andrzej TOPSPIN Kurów 6
31-36 Gołębiowski Kamil TOPSPIN Kurów 5
31-36 Bochniarz Tadeusz ŻACZEK Fajsławice 5
31-36 Woźniak Kamil UKS Niemce 5
31-36 Białek Ryszard LUDWINIAK Ludwin 5
31-36 Poświatowski Radosław MOW Puławy 5
31-36 Pałka Kamil OPOLANKI Opole Lubelskie 5
37-40 Hasiec Dariusz ZARĘBIACY Lublin 4
37-40 Suszek Paweł ŻACZEK Fajsławice 4
37-40 Szostak Damian UKS Niemce 4
37-40 Krupa Marek OPOLANKI Opole Lubelskie 4
41-49 Jakubaszek Marek BŁĘKITNI Leopoldów 3
41-49 Siwek Krzysztof KŁOS Wola Skromowska 3
41-49 Mazurkiewicz Norbert PIK Łęczna 3
41-49 Białek Tomasz DYNAMO Gózd 3
41-49 Bernat Przemysław UKS Niemce 3
41-49 Ponieważ Łukasz MARIANKA 3
41-49 Mazurkiewicz Norbert PIK Łęczna 3
41-49 Babski Stanisław OPOLANKI Opole Lubelskie 3
41-49 Szymczyk Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 3
50-68 Kostecki Patryk KŁOS Wola Skromowska 2
50-68 Wierzbicki Marek SMS Włodawa 2
50-68 Matraszek Piotr MOW Puławy 2
50-68 Tymicki Andrzej ŻACZEK Fajsławice 2
50-68 Wrona Wojciech AMICUS Łopiennik 2
50-68 Ostapiuk Henryk PIASKOVIA Piaski 2
50-68 Kalinowski Artur OGNIWO Chełm 2
50-68 Sowa Adam DYNAMO Gózd 2
50-68 Sulej Dominik DYNAMO Gózd 2
50-68 Stachura Cezary UKS Niemce 2
50-68 Całka Artur BŁĘKITNI Leopoldów 2
50-68 Adamiak Radosław PIASKOVIA Piaski 2
50-68 Piwoni Stanisław PIK Łęczna 2
50-68 Szewczak Patryk LUDWINIAK Ludwin 2
50-68 Białek Łukasz UKS Niemce 2
50-68 Szewczak Adam LUDWINIAK Ludwin 2
50-68 Grabczak Robert PIASKOVIA Piaski 2
50-68 Marzec Tomasz OPOLANKI Opole Lubelskie 2
69-81 Czekaj Teofil PIASKOVIA Piaski 1
69-81 Rak Daniel KS CKFiS Bełżyce 1
69-81 Ruta Bogdan UKS Niemce 1
69-81 Powroźnik Arkadiusz DYSTANS Niedźwiada 1
69-81 Kaczor Adam PARCZEW 1
69-81 Gryczan Robert UKS DYSTANS Niedźwiada 1
69-81 Siedlczyński Tomasz BŁĘKITNI Leopoldów 1
69-81 Surma Marcin ŻACZEK Fajsławice 1
69-81 Jakubowski Bartłomiej KAMELEONY Lublin 1
69-81 Marciniak Krzysztof UKS Niemce 1
69-81 Bernat Arkadiusz UKS Niemce 1
69-81 Kowalski Radosław ŻACZEK Fajsławice 1

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek