Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Bieżący miesiąc: 2
Ogółem: 1835


Statystyki

Użytkowników:
3511
Artykułów:
967
Odsłon artykułów:
1952939

komunikat z V turnieju Grand Prix LZS w tenisie stołowym

KOMUNIKAT Z V TURNIEJU GRAND PRIX LZS 2018

W TENISIE STOŁOWYM

ROZGRYWANYM W KŁOCZEWIE 29.09.2018r.

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Pawelec Zuzanna SYGNAŁ Lublin 10
2 Borek Zuzanna SYGNAŁ Lublin 9
3 Wójtowicz Karolina LEWART Lubartów 8
4 Zgierska Aleksandra LEWART Lubartów 7
5-6 Orpik Emma SALOS Lublin 6
5-6 Lipska Agata LEWART Lubartów 6
7-8 Warowna Maja DYNAMO Gózd 5
7-8 Kozioł Zuzanna LEWART Lubarów 5
9-10 Łukasiak Kornelia DYNAMO Gózd 4
9-10 Kowalska Julia UKS ŻACZEK Fajsławice 4

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Szewczak Weronika ŻACZEK Fajsławice 10
2 Wójcik Julia LEWART Lubartów 9
3 Jusiak Katarzyna LEWART Lubartów 8
4 Kołomańska Emilia DYNAMO Gózd 7
5-6 Stępniewska Dominika SALOS Lublin 6
5-6 Sochalska Julia TREFL Zamość 6
7-8 Głodek Kamila AMATOR Leopoldów 5
7-8 Tymicka Kinga ŻACZEK Fajsławice 5

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Skrzypek Tomasz GÓRNIK Łęczna 10
2 Kozioł Wiktor LEWART Lubartów 9
3 Warda Michał GÓRNIK Łęczna 8
4 Wójtowicz Bartek LEWART Lubartów 7
5-6 Banderski Adam SALOS Lublin 6
5-6 Kołacz Jacek SYGNAŁ Lublin 6
7-8 Rzepecki Mikołaj OPOLANKI Opole Lubelskie 5
7-8 Rzepecki Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 5
9-12 Janasz Patryk MKS STS Lubartów 4
9-12 Staniek Ernest OPOLANKI Opole Lubelskie 4
9-12 Watrakiewicz Mariusz SALOS Lublin 4
9-12 Strojek Mikołaj SALOS Lublin 4
13-16 Beczek Maciej DYNAMO Gózd 3
13-16 Pawlak Mateusz DYNAMO Gózd 3
13-16 Zawadzki Patryk DYNAMO Gózd 3
13-16 Ostrowski Mateusz SALOS Lublin 3
17-20 Zięba Jakub UKS SPARTAKUS Dzwola 2
17-20 Flis Szymon UKS SPARTAKUS Dzwola 2
17-20 Flis Łukasz UKS SPARTAKUS Dzwola 2
17-20 Sochalski Marcel OPOLANKI Opole Lubelskie 2

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Maciąg Dominik HEKSA Niedrzwica 10
2 Skrzypek Szymon OPTIMA Lublin 9
3 Korzeniowski Konrad ŻACZEK Fajsławice 8
4 Palonka Gabriel SALOS Lublin 7
5-6 Stonio Aleksander DYNAMO Gózd 6
5-6 Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 6
7-8 Kramek Bartłomiej Komaszyce 5
7-8 Borcuch Dominik SALOS Lublin 5
9-12 Fiuk Jakub Komaszyce 4
9-12 Kita Karol SALOS Lublin 4
9-12 Zdybel Antoni SALOS Lublin 4
9-12 Szafranek Marcin SALOS Lublin 4
13-14 Gumiennik Patryk UKS SPARTAKUS Dzwola 3
13-14 Duszyński Michał KŁOS Wola Skromowska 3

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Pawelec Filip SYGNAŁ Lublin 10
2 Baran Robert UKS Wola Osowińska 9
3 Grzyb Marcin BŁĘKITNI Leopoldów 8
4 Bernat Łukasz UKS Wola Osowińska 7
5-6 Barszcz Krzysztof MKS STS Lubartów 6
5-6 Wasil Bogdan MLKS Wola Sernicka 6
7-8 Grzybek Bogdan Chodel 5
7-8 Powroźnik Przemysław UKS Wola Osowińska 5
9-12 Krzak Piotr CKFiS Bełżyce 4
9-12 Bartoszuk Michał KTS Kozienice 4
9-12 Drewienkowski Radosław KŁOS Wola Skromowska 4
9-12 Stachyra Adrian KŁOS Wola Skromowska 4
13-16 Świdnik Bartłomiej ŻACZEK Fajsławice 3
13-16 Krupa Marek ORZEŁ Komaszyce 3
13-16 Baranowski Mariusz MKS STS Lubartów 3
13-16 Ciołek Dariusz BŁĘKITNI Leopoldów 3
17-24 Jankowski Stanisław MLKS Wola Sernicka 2
17-24 Zgierski Andrzej Kozłówka 2
17-24 Szostak Damian UKS Niemce 2
17-24 Górski Rafał SALOS Lublin 2
17-24 Matera Michał SALOS Lublin 2
17-24 Serwin Andrzej UKS Niemce 2
17-24 Kowalik Jakub MLKS Wola Sernicka 2
17-24 Bichta Andrzej UKS Niemce 2
25-28 Krupa Wiesław UKS DYSTANS Niedźwiada 1
25-28 Zamkowski Artur UKS DYSTANS Niedźwiada 1
25-28 Wierzbicki Marek MKS STS Lubartów 1
25-28 Mateusiak Krystian UKS WOLA Osowińska 1

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek