Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Ogółem: 1831


Statystyki

Użytkowników:
3286
Artykułów:
915
Odsłon artykułów:
1530941

komunikat z IV turnieju Grand Prix LZS w tenisie stołowym

KOMUNIKAT Z IV TURNIEJU GRAND PRIX LZS 2018

W TENISIE STOŁOWYM

ROZGRYWANYM W KOCUDZY 19.05.2018r.

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Pawelec Zuzanna SYGNAŁ Lublin 10
2 Lipska Agata LEWART Lubartów 9
3 Szmidt Wiktoria OPTIMA Zamość 8
4 Pylak Anna SALOS Lublin 7
5-6 Kowalska Julia UKS ŻACZEK Fajsławice 6
5-6 Borysz Karina OPTIMA Zamość 6
7-8 Różańska Izabela OPTIMA Zamość 5
7-8 Płocharz Aleksandra OPTIMA Zamość 5

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Wójcik Julia LEWART Lubartów 10
2 Szewczak Weronika ŻACZEK Fajsławice 9
3 Tymicka Kinga ŻACZEK Fajsławice 8
4 Stępniewska Dominika SALOS Lublin 7
5-6 Pyła Aleksandra UKS DYSTANS Niedźwiada 6
5-6 Koczułap Barbara UKS SPARTAKUS Dzwola 6
7 Koczułap Katarzyna UKS SPARTAKUS Dzwola 5

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Słomka Artur HEKSA Niedrzwica 10
2 Drzewiecki Jakub LEWART Lubartów 9
3 Skrzypek Tomasz GÓRNIK Łęczna 8
4 Warda Michał GÓRNIK Łęczna 7
5-6 Banderski Adam SALOS Lublin 6
5-6 Bielecki Maciej HEKSA Niedrzwica 6
7-8 Kozioł Wiktor LEWART Lubartów 5
7-8 Rzepecki Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 5
9-12 Rzepecki Mikołaj OPOLANKI Opole Lubelskie 4
9-12 Nowak Igor GÓRNIK Łęczna 4
9-12 Skrzypek Mikołaj GÓRNIK Łęczna 4
9-12 Kowalczyk Antoni HEKSA Niedrzwica 4
13-16 Sochaj Patryk OPOLANKI Opole Lubelskie 3
13-16 Grądziel Szymon SALOS Lublin 3
13-16 Wrona Krzysztof SALOS Lublin 3
13-16 Ostrowski Mateusz SALOS Lublin 3

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Drzewiecki Łukasz LEWART Lubartów 10
2 Korzeniowski Konrad ŻACZEK Fajsławice 9
3 Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 8
4 Adamiak Dawid Giełczew 7
5-6 Kołodziej Przemysław SALOS Lublin 6
5-6 Poleszak Kacper HEKSA Niedrzwica 6
7-8 Kramek Bartłomiej Komaszyce 5
7-8 Palonka Gabriel SALOS Lublin 5
9-12 Fiuk Jakub Komaszyce 4
9-12 Duszyński Michał KŁOS Wola Skromowska 4
9-12 Chodorowski Kacper SALOS Lublin 4
9-12 Szafranek Marcin SALOS Lublin 4
13-15 Borcuch Dominik SALOS Lublin 3
13-15 Kita Karol SALOS Lublin 3
13-15 Gumiennik Patryk UKS SPARTAKUS Dzwola 3

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Pawelec Filip SYGNAŁ Lublin 10
2 Włodarczyk Tomasz MLKS Wola Sernicka 9
3 Baranowski Mateusz Lubartów 8
4 Stachyra Adrian KŁOS Wola Skroowska 7
5-6 Rawski Michał UKS SPARTAKUS Dzwola 6
5-6 Matraszek Emil MOW Puławy 6
7-8 Mazurkiewicz Norbert PIK Łęczna 5
7-8 Kowalik Jakub MLKS Wola Sernicka 5
9-12 Baranowski Mariusz MKS STS Lubartów 4
9-12 Jankowski Stanisław MLKS Wola Sernicka 4
9-12 Adamiak Radosław Giełczew 4
9-12 Grzybek Bogdan Chodel 4
13-16 Wasil Bogdan MLKS Wola Sernicka 3
13-16 Górski Rafał SALOS Lublin 3
13-16 Matera Michał SALOS Lublin 3
13-16 Podlecki Rafał SALOS Lublin 3
17 Kaczor Adam Parczew 2

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek