Klasyfikacja po 3 turniejach Grand Prix LZS 2018 w tenisie stołowym...

KOMUNIKAT  PO TRZECH  TURNIEJACH  GRAND  PRIX LZS 2018

W TENISIE STOŁOWYM

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Kowalska Julia ŻACZEK Fajsławice 19
2 Vlasak Monika SALOS Lublin 18
3 Szmidt Wiktoria OPTIMA Zamość 15
4 Kiliszek Kamila UPKS ARKA Ryki 10
5 Osial Wiktoria UKS DYNAMO Gózd 9
6-7 Zgierska Aleksandra LEWART Lubartów 8
6-7 Lipska Agata LEWART Lubartów 8
8-10 Kozioł Zuzanna LEWART Lubartów 7
8-10 Pyła Weronika UKS DYSTANS Niedźwiada 7
8-10 Chudzicka Emilia FALA Piotrawin 7
11-14 Borysz Karina OPTIMA Zamość 6
11-14 Różańska Izabela OPTIMA Zamość 6
11-14 Wójtowicz Karolina LEWART Lubartów 6
11-14 Warowna Maja UPKS ARKA Ryki 6
15-16 Szalast Paulina LEWART Lubartów 5
15-16 Tkaczyk Natalia SYGNAŁ LUBLIN 5
17-21 Pylak Anna TOPSPIN 51 Lublin 4
17-21 Łukasiak Kornelia UKS DYNAMO Gózd 4
17-21 Karczmarz Maria LEWART Lubartów 4
17-21 Janoszczyk Julia FALA Piotrawin 4
17-21 Kamińska Amelia FALA Piotrawin 4
22 Flis Agata UKS SPARTAKUS Dzwola 3

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Szewczak Weronika ŻACZEK Fajsławice 29
2 Lipska Anna LEWART Lubartów 23
3-4 Wójcik Julia LEWART Lubartów 19
3-4 Baranowska Dagmara MKS STS Lubartów 19
5 Kubera Edyta MKS STS Lubartów 17
6 Vlasak Aneta SALOS Lublin 15
7 Tymicka Kinga ŻACZEK Fajsławice 13
8 Stępniewska Dominika SALOS Lublin 11
9-10 Pyła Aleksandra DYSTANS Niedźwiada 10
9-10 Koczułap Barabara UKS SPARTAKUS Dzwola 10
11 Koczułap Katarzyna UKS SPARTAKUS Dzwola 8
12 Węglińska Zuzanna FALA Piotrawin 6
13-15 Trąbka Oliwia UKS ŻACZEK Fajsławice 4
13-15 Szewc Paulina UKS SPARTAKUS Dzwola 4
13-15 Więckiewicz Klaudia SALOS Lublin 4
16-17 Buczan Dominika UKS SPARTAKUS Dzwola 3
16-17 Jakubiec Sylwia UKS SPARTAKUS Dzwola 3

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Skrzypek Tomasz GÓRNIK Łęczna 25
2 Warda Michał GÓRNIK Łęczna 23
3 Kozioł Wiktor LEWART Lubartów 19
4 Banderski Adam SALOS Lublin 17
5 Rzepecki Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 14
6 Olszówka Dawid OPOLANKI Opole Lubelskie 13
7 Janasz Patryk MKS STS Lubartów 13
8 Wrona Krzysztof SALOS Lublin 11
9-10 Drzewiecki Jakub LEWART Lubartów 10
9-10 Słomka Artur HEKSA Niedrzwica 10
11-12 Sowa Szymon UKS DYNAMO Gózd 9
11-12 Rzepecki Mikołaj OPOLANKI Opole Lubelskie 9
13-14 Kołacz Jacek TOPSPIN Lublin 6
13-14 Gumienik Marek UKS SPARTAKUS Dzwola 6
15-21 Rodak Patryk UKS DYNAMO Gózd 5
15-21 Pyła Szymon UKS DYSTANS Niedźwiada 5
15-21 Strojek Mikołaj SALOS Lublin 5
15-21 Ostrowski Mateusz SALOS Lublin 5
15-21 Grądziel Szymon SALOS Lublin 5
15-21 Wójtowicz Bartosz LEWART Lubartów 5
15-21 Nowak Igor GÓRNIK Łęczna 5
22-27 Gałązka Mateusz UKS DYNAMO Gózd 4
22-27 Markiewicz Kacper UKS DYNAMO Gózd 4
22-27 Kondracki Błażej LEWART Lubartów 4
22-27 Bartosik Kacper UKS Niemce 4
22-27 Chęć Wiktor UKS Niemce 4
22-27 Tomasiak Bartosz SALOS Lublin 4
28-33 Zawadzki Patryk UKS DYNAMO Gózd 3
28-33 Stonio Fabian UKS DYNAMO Gózd 3
28-33 Kujawski Patryk UKS Niemce 3
28-33 Wach Krystian UKS Niemce 3
28-33 Kapłan Leszek UKS Niemce 3
28-33 Woliński Piotr UKS Niemce 3
34-40 Pieniak Hubert UKS DYNAMO Gózd 2
34-40 Zięba Jakub UKS SPARTAKUS Dzwola 2
34-40 Flis Szymon UKS SPARTAKUS Dzwola 2
34-40 Staśkiewicz Rafał SALOS Lublin 2
34-40 Poznański Wiktor TOPSPIN Lublin 2
34-40 Watrakiewicz Mariusz SALOS Lublin 2
34-40 Flis Łukasz UKS SPARTAKUS Dzwola 2

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Drzewiecki Łukasz LEWART Lubartów 30
2 Skrzypek Szymon GÓRNIK Łęczna 25
3 Kołodziej Przemysław SALOS Lublin 19
4 Korzeniowski Konrad ŻACZEK Fajsławice 18
5-6 Chodorowski Kacper SALOS Lublin 14
5-6 Borcuch Dominik SALOS Lublin 14
7 Kramek Bartłomiej ORZEŁ Komaszyce 12
8 Adamiak Dawid Giełczew 11
9 Fiuk Jakub ORZEŁ Komaszyce 10
10-11 Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 9
10-11 Zdybel Stanisław SYGNAŁ Lublin 9
12-14 Szafranek Marcin SALOS Lublin 8
12-14 Gumiennik Patryk UKS SPARTAKUS Dzwola 8
12-14 Płachta Norbert SYGNAŁ Lublin 8
15 Kita Karol SALOS Lublin 7
16-18 Stonio Aleksander UKS DYNAMO Gózd 6
16-18 Trąbka Rafał SALOS Lublin 6
16-18 Tkaczyk Bartosz SYGNAŁ Lublin 6
19-20 Palonka Gabriel SALOS Lublin 5
19-20 Zdybel Antoni SALOS Lublin 5
21-24 Duszyński Michał KŁOS Wola Skromowska 4
21-24 Olszówka Patryk OPOLANKI Opole Lubelskie 4
21-24 Piątek Piotr OPOLANKI Opole Lubelskie 4
21-24 Kubera Krystian UKS DYSTANS Niedźwiada 4
25 Hejduk Jakub UKS DYNAMO Gózd 3
26 Panaszuk Bartosz SALOS Lublin 2

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Grzyb Marcin BŁĘKITNI Leopoldów 20
2 Matraszek Emil MOW Puławy 20
3 Drewienkowski Radosław KŁOS Wola Skromowska 18
4 Włodarczyk Tomasz LKS Wola Sernicka 17
5 Świdnik Bartłomiej ŻACZEK Fajsławice 16
6-7 Pawelec Filip SYGNAŁ Lublin 14
6-7 Grzybek Bogdan CHODEL 14
8 Baranowski Mariusz MKS STS Lubartów 13
9 Stachyra Adrian
KŁOS Wola Skromowska
12
10 Wierzbicki Marek
MKS STS Lubartów
11
11-12 Woźniak Jarosław MKS STS Lubartów 9
11-12 Zakrzewski Szymon OPOLANKI Opole Lubelskie 9
13-15 Gawryołek Paweł BŁĘKITNI Leopoldów 7
13-15 Suszek Paweł ŻACZEK Fajsławice 7
13-15 Kowalik Jakub LKS Wola Sernicka 7
16-19 Poświatowski Radosław MOW Puławy 6
16-19 Sajnaj Grzegorz LUDWINIAK Ludwin 6
16-19 Krupa Marek LZS ORZEŁ Komaszyce 6
16-19 Gazda Łukasz OPOLANKI Opole Lubelskie 6
20-23 Bernat Łukasz UKS WOLA Osowińska 5
20-23 Jankowski Stanisław LKS Wola Sernicka 5
20-23 Krupa Wiesław UKS DYSTANS Niedźwiada 5
20-23 Podlecki Rafał SALOS Lublin 5
24-33 Całka Artur UKS DYNAMO Gózd 4
24-33 Olek Krzysztof KŁOS Wola Skromowska 4
24-33 Krzak Piotr OPTIMA Lublin 4
24-33 Mazurkiewicz Norbert PIK Łęczna 4
24-33 Wasil Bogdan LKS Wola Sernicka 4
24-33 Pałka Kamil LZS ORZEŁ Komaszyce 4
24-33 Wojciechowski Grzegorz UKS Niemce 4
24-33 Adamiak Radosław Giełczew 4
24-33 Margol Sławomir ASKO Lublin 4
24-33 Matraszek Piotr MOW Puławy 4
34-40 Kępa Hubert LZS Biskupice 3
34-40 Bochniarz Tadeusz ŻACZEK Fajsławice 3
34-40 Siwek Krzysztof UKS KŁOS Wola Skromowska 3
34-40 Bichta Andrzej UKS Niemce 3
38-49 Matera Michał SALOS Lublin 3
34-40 Zalewski Wojciech MKS STS Lubartów 3
34-40 Szostak Damian UKS Niemce 3
41-49 Ciołek Zbigniew UKS DYNAMO Gózd 2
41-49 Serwin Andrzej UKS Niemce 2
41-49 Stachyra Adrian KŁOS Wola Skromowska 2
41-49 Rak Daniel HEKSA Niedrzwica 2
41-49 Matraszek Leszek MOW Puławy 2
41-49 Podlecki Rafał SALOS Lublin 2
41-49  Bocian Piotr MOW Puławy 2
41-49 Górski Rafał SALOS Lublin 2
41-49 Woźniak Kamil UKS Niemce 2
50-56 Ciołek Dariusz BŁĘKITNI Leopoldów 1
50-56 Zgierski Andrzej SAMOKLĘSKI 1
50-56 Mateusiak Krystian UKS WOLA Osowińska 1
50-56 Aftyka Bartosz KŁOS Wola Skromowska 1
50-56 Siedlczyński Tomasz BŁĘKITNI Leopoldów 1
50-56 Kijewski Kamil Sobieszczany 1
50-56 Zamkowski Artur UKS DYSTANS Niedźwiada 1

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek