Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Ogółem: 1831


Statystyki

Użytkowników:
3286
Artykułów:
915
Odsłon artykułów:
1530942

Komunikat z III Turnieju Grand Prix LZS 2018 w tenisie stołowym

KOMUNIKAT Z III TURNIEJU GRAND PRIX LZS 2018

W TENISIE STOŁOWYM

ROZGRYWANYM W NIEMCACH 14.04.2018r.

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Kowalska Emila ŻACZEK Fajsławice 10
2 Vlasak Monika SALOS Lublin 9

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Baranowska Dagmara MKS STS Lubartów 10
2 Szewczak Weronika ŻACZEK Fajsławice 9
3 Kubera Edyta MKS STS Lubartów 8
4 Lipska Anna LEWART Lubartów 7
5-6 Wójcik Julia LEWART Lubartów 6
5-6 Stępniewska Dominika SALOS Lublin 6
7-8 Koczułap Barbara UKS SPARTAKUS Dzwola 5
7-8 Pyła Aleksandra UKS DYSTANS Niedźwiada 5
9-12 Koczułap Katarzyna UKS SPARTAKUS Dzwola 4
9-12 Szewc Paulina UKS SPARTAKUS Dzwola 4
9-12 Vlasak Aneta SALOS Lublin 4
9-12 Więckiewicz Klaudia SALOS Lublin 4
13-14 Buczan Dominika UKS SPARTAKUS Dzwola 3
13-14 Jakubiec Sylwia UKS SPARTAKUS Dzwola 3

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Skrzypek Tomasz GÓRNIK Łęczna 10
2 Warda Michał GÓRNIK Łęczna 9
3 Banderski Adam SALOS Lublin 8
4 Janasz Patryk MKS STS Lubartów 7
5-6 Rzepecki Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 6
5-6 Gumienik Marek UKS SPARTAKUS Dzwola 6
7-8 Nowak Igor GÓRNIK Łęczna 5
7-8 Rzepecki Mikołaj OPOLANKI Opole Lubelskie 5
9-12 Bartosik Kacper UKS Niemce 4
9-12 Chęć Wiktor UKS Niemce 4
9-12 Wrona Krzysztof SALOS Lublin 4
9-12 Tomasiak Bartosz SALOS Lublin 4
13-16 Kujawski Patryk UKS Niemce 3
13-16 Wach Krystian UKS Niemce 3
13-16 Kapłan Leszek UKS Niemce 3
13-16 Woliński Piotr UKS Niemce 3

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Drzewiecki Łukasz LEWART Lubartów 10
2 Skrzypek Szymon GÓRNIK Łęczna 9
3 Płachta Norbert SYGNAŁ Lublin 8
4 Borcuch Dominik SALOS Lublin 7
5-6 Kołodziej Przemysław SALOS Lublin 6
5-6 Adamiak Dawid Giełczew 6
7-8 Chodorowski Kacper SALOS Lublin 5
7-8 Korzeniowski Konrad ŻACZEK Fajsławice 5
9-12 Fiuk Jakub Komaszyce 4
9-12 Kramek Bartłomiej Komaszyce 4
9-12 Gumienik Patryk UKS SPARTAKUS Dzwola 4
9-12 Szafranek Marcin SALOS Lublin 4
13 Zdybel Antoni SALOS Lublin 3

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Stachyra Adrian KŁOS Wola Skromowska 10
2 Matraszek Emil MOW Puławy 9
3 Świdnik Bartłomiej ŻACZEK Fajsławice 8
4 Grzybek Bogdan Chodel 7
5-6 Drewienkowski Radosław KŁOS Wola Skromowska 6
5-6 Pawelec Filip SYGNAŁ Lublin 6
7-8 Wierzbicki Marek MKS STS Lubartów 5
7-8 Zakrzewski Szymon OPOLANKI Opole Lubelskie 5
9-12 Baranowski Mariusz MKS STS Lubartów 4
9-12 Margol Sławomir ASKO Lublin 4
9-12 Matraszek Piotr MOW Puławy 4
9-12 Kowalik Jakub LKS Wola Sernicka 4
13-16 Adamiak Radosław Giełczew 3
13-16 Gazda Łukasz OPOLANKI Opole Lubelskie 3
13-16 Zalewski Wojciech MKS STS Lubartów 3
13-16 Wojciechowski Grzegorz UKS Niemce 3
17-24 Bichta Andrzej UKS Niemce 2
17-24 Podlecki Rafał SALOS Lublin 2
17-24 Krupa Wiesław UKS DYSTANS Niedźwiada 2
17-24 Górski Rafał SALOS Lublin 2
17-24 Szostak Damian UKS Niemce 2
17-24 Woźniak Kamil UKS Niemce 2
17-24 Krupa Marek Komaszyce 2
17-24 Matera Michał SALOS Lublin 2
25 Zamkowski Artur UKS DYSTANS Niedźwiada 1

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek