KOMUNIKAT Z II TURNIEJU GRAND PRIX LZS 2018 W TENISIE STOŁOWYM

KOMUNIKAT Z II TURNIEJU GRAND PRIX LZS 2018

W TENISIE STOŁOWYM

ROZGRYWANYM W PIOTROWICACH 24.03.2018r.

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Kiliszek Kamila UPKS ARKA Ryki 10
2 Kowalska Julia ŻACZEK Fajsławice 9
3 Lipska Agata LEWART Lubartów 8
4 Chudzicka Emilia FALA Piotrawin 7
5-6 Wójtowicz Karolina LEWART Lubartów 6
5-6 Warowna Maja UPKS ARKA Ryki 6
7-8 Tkaczyk Natalia SYGNAŁ LUBLIN 5
7-8 Szmidt Wiktoria ŻACZEK Fajsławice 5
9-12 Vlasak Monika SALOS Lublin 4
9-12 Karczmarz Maria LEWART Lubartów 4
9-12 Janoszczyk Julia FALA Piotrawin 4
9-12 Kamińska Amelia FALA Piotrawin 4
13-14 Pyła Weronika UKS DYSTANS Niedźwiada 3
13-14 Flis Agata UKS SPARTAKUS Dzwola 3

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Szewczak Weronika ŻACZEK Fajsławice 10
2 Baranowska Dagmara MKS STS Lubartów 9
3 Lipska Anna LEWART Lubartów 8
4 Tymicka Kinga ŻACZEK Fajsławice 7
5-6 Wójcik Julia LEWART Lubartów 6
5-6 Węglińska Zuzanna FALA Piotrawin 6
7-8 Koczułap Barabara UKS SPARTAKUS Dzwola 5
7-8 Vlasak Aneta SALOS Lublin 5
9-10 Koczułap Katarzyna UKS SPARTAKUS Dzwola 4
9-10 Trąbka Oliwia UKS ŻACZEK Fajsławice 4

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Słomka Artur HEKSA Niedrzwica 10
2 Kozioł Wiktor LEWART Lubartów 9
3 Skrzypek Tomasz GÓRNIK Łęczna 8
4 Olszówka Dawid OPOLANKI Opole Lubelskie 7
5-6 Kołacz Jacek TOPSPIN Lublin 6
5-6 Warda Michał GÓRNIK Łęczna 6
7-8 Wójtowicz Bartosz LEWART Lubartów 5
7-8 Banderski Adam SALOS Lublin 5
9-12 Drzewiecki Jakub LEWART Lubartów 4
9-12 Wrona Krzysztof SALOS Lublin 4
9-12 Rzepecki Mikołaj OPOLANKI Opole Lubelskie 4
9-12 Janasz Patryk MKS STS Lubartów 4
13-16 Ostrowski Mateusz SALOS Lublin 3
13-16 Rzepecki Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 3
13-16 Grądziel Szymon SALOS Lublin 3
13-16 Strojek Mikołaj SALOS Lublin 3
17-23 Pyła Szymon UKS DYSTANS Niedźwiada 2
17-23 Zięba Jakub UKS SPARTAKUS Dzwola 2
17-23 Flis Szymon UKS SPARTAKUS Dzwola 2
17-23 Staśkiewicz Rafał SALOS Lublin 2
17-23 Poznański Wiktor TOPSPIN Lublin 2
17-23 Watrakiewicz Mariusz SALOS Lublin 2
17-23 Flis Łukasz UKS SPARTAKUS Dzwola 2

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Drzewiecki Łukasz LEWART Lubartów 10
2 Zdybel Stanisław SYGNAŁ Lublin 9
3 Skrzypek Szymon GÓRNIK Łęczna 8
4 Korzeniowski Konrad ŻACZEK Fajsławice 7
5-6 Tkaczyk Bartosz SYGNAŁ Lublin 6
5-6 Adamiak Dawid
GIEŁCZEW 6
7-8 Kołodziej Przemysław
SALOS Lublin
5
7-8 Chodorowski Kacper SALOS Lublin 5
9-12 Piątek Piotr OPOLANKI Opole Lubelskie 4
9-12 Olszówka Patryk OPOLANKI Opole Lubelskie 4
9-12 Kita Karol SALOS Lublin 4
9-12 Gumiennik Patryk UKS SPARTAKUS Dzwola 4
13-16 Trąbka Rafał SALOS Lublin 3
13-16 Fiuk Jakub LZS ORZEŁ Komaszyce 3
13-16 Borcuch Dominik SALOS Lublin 3
13-16 Kramek Bartosz LZS ORZEŁ Komaszyce 3
17-18 Kubera Krystian UKS DYSTANS Niedźwiada 2
17-18 Panasiuk Bartosz SALOS Lublin 2

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Grzyb Marcin BŁĘKITNI Leopoldów 10
2 Włodarczyk Tomasz LKS Wola Sernicka 9
3 Pawelec Filip SYGNAŁ Lublin 8
4 Suszek Paweł ŻACZEK Fajsławice 7
5-6 Drewienkowski Radosław KŁOS Wola Skromowska 6
5-6 Matraszek Emil MOW Puławy 6
7-8 Świdnik Bartłomiej ŻACZEK Fajsławice 5
7-8 Baranowski Mariusz MKS STS Lubartów 5
9-12 Wierzbicki Marek MKS STS Lubartów 4
9-12 Jankowski Stanisław LKS WOLA Sernicka 4
9-12 Sajnaj Grzegorz LUDWINIAK Ludwin 4
9-12 Grzybek Bogdan Chodel 4
13-16 Pałka Kamil LZS ORZEŁ Komaszyce 3
13-16 Kępa Hubert LZS Biskupice 3
13-16 Bochniarz Tadeusz ŻACZEK Fajsławice 3
13-16 Zakrzewski Łukasz OPOLANKI Opole Lubelskie 3
17-24 Krupa Wiesław UKS DYSTANS Niedźwiada 2
17-24 Rak Daniel HEKSA Niedrzwica 2
17-24 Krupa Marek LZS ORZEŁ Komaszyce 2
17-24 Matraszek Leszek MOW Puławy 2
17-24 Gazda Łukasz OPOLANKI Opole Lubelskie 2
17-24 Wasil Bogdan LKS Wola Sernicka 2
17-24 Siwek Krzysztof KŁOS Wola Skromowska 2
17-24 Podlecki Rafał SALOS Lublin 2
25-27 Mazurkiewicz Norbert PIK Łęczna 1
25-27 Kijewski Kamil Sobieszczany 1
25-27 Adamiak Radosław Giełczew 1

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek