Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Ogółem: 1831


Statystyki

Użytkowników:
3286
Artykułów:
915
Odsłon artykułów:
1530863

Komunikat z I Grand Prix Lzs w tenisie stołowym 2018...

KOMUNIKAT Z I TURNIEJU GRAND PRIX LZS 2018

– O PUCHAR WÓJTA GMINY NIEDŹWIADA -

W TENISIE STOŁOWYM

ROZGRYWANYM W NIEDŹWIADZIE 17.02.2018r.

MŁODZICZKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Szmidt Wiktoria OPTIMA Zamość 10
2 Osial Wiktoria UKS DYNAMO Gózd 9
3 Zgierska Aleksandra LEWART Lubartów 8
4 Kozioł Zuzanna LEWART Lubartów 7
5-6 Borysz Karina OPTIMA Zamość 6
5-6 Różańska Izabela OPTIMA Zamość 6
7-8 Szalast Paulina LEWART Lubartów 5
7-8 Vlasak Monika SALOS Lublin 5
9-11 Pyła Weronika UKS DYSTANS Niedźwiada 4
9-11 Pylak Anna TOPSPIN 51 Lublin 4
9-11 Łukasiak Kornelia UKS DYNAMO Gózd 4

SENIORKI

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Szewczak Weronika ŻACZEK Fajsławice 10
2 Kubera Edyta MKS STS Lubartów 9
3 Lipska Anna LEWART Lubartów 8
4 Wójcik Julia LEWART Lubartów 7
5-6 Tymicka Kinga ŻACZEK Fajsławice 6
5-6 Vasak Aneta SALOS Lublin 6
7-8 Pyła Aleksandra DYSTANS Niedźwiada 5
7-8 Stępniewska Dominika SALOS Lublin 5

MŁODZICY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Kozioł Wiktor LEWART Lubartów 10
2 Sowa Szymon UKS DYNAMO Gózd 9
3 Warda Michał GÓRNIK Łęczna 8
4 Skrzypek Tomasz GÓRNIK Łęczna 7
5-6 Drzewiecki Jakub LEWART Lubartów 6
5-6 Olszówka Dawid OPOLANKI Opole Lubelskie 6
7-8 Rodak Patryk UKS DYNAMO Gózd 5
7-8 Rzepecki Mateusz OPOLANKI Opole Lubelskie 5
9-12 Gałązka Mateusz UKS DYNAMO Gózd 4
9-12 Banderski Adam SALOS Lublin 4
9-12 Markiewicz Kacper UKS DYNAMO Gózd 4
9-12 Kondracki Błażej LEWART Lubartów 4
13-16 Pyła Szymon UKS DYSTANS Niedźwiada 3
13-16 Wrona Krzysztof SALOS Lublin 3
13-16 Zawadzki Patryk UKS DYNAMO Gózd 3
13-16 Stonio Fabian UKS DYNAMO Gózd 3
17-21 Strojek Mikołaj SALOS Lublin 2
17-21 Ostrowski Mateusz SALOS Lublin 2
17-21 Pieniak Hubert UKS DYNAMO Gózd 2
17-21 Janasz Patryk MKS STS Lubartów 2
17-21 Grądziel Szymon SALOS Lublin 2

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Drzewiecki Łukasz LEWART Lubartów 10
2 Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 9
3 Skrzypek Szymon GÓRNIK Łęczna 8
4 Kołodziej Przemysław SALOS Lublin 7
5-6 Stonio Aleksander UKS DYNAMO Gózd 6
5-6 Korzeniowski Konrad ŻACZEK Fajsławice 6
7-8 Kramek Bartłomiej ORZEŁ Komaszyce 5
7-8 Palonka Gabriel SALOS Lublin 5
9-12 Borcuch Dominik SALOS Lublin 4
9-12 Duszyński Michał KŁOS Wola Skromowska 4
9-12 Chodorowski Kacper SALOS Lublin 4
9-12 Szafranek Marcin SALOS Lublin 4
13-16 Hejduk Jakub UKS DYNAMO Gózd 3
13-16 Kita Karol SALOS Lublin 3
13-16 Fiuk Jakub ORZEŁ Komaszyce 3
13-16 Trąbka Rafał SALOS Lublin 3
17-18 Kubera Krystian UKS DYSTANS Niedźwiada 2
17-18 Zdybel Antoni SALOS Lublin 2

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Grzyb Marcin BŁĘKITNI Leopoldów 10
2 Woźniak Jarosław MKS STS Lubartów 9
3 Włodarczyk Tomasz LKS Wola Sernicka 8
4 Gawryołek Paweł BŁĘKITNI Leopoldów 7
5-6 Drewienkowski Radosław KŁOS Wola Skromowska 6
5-6 Poświatowski Radosław MOW Puławy 6
7-8 Bernat Łukasz UKS WOLA Osowińska 5
7-8 Matraszek Emil MOW Puławy 5
9-12 Baranowski Mariusz MKS STS Lubartów 4
9-12 Całka Artur UKS DYNAMO Gózd 4
9-12 Olek Krzysztof KŁOS Wola Skromowska 4
9-12 Krzak Piotr OPTIMA Lublin 4
13-16 Grzybek Bogdan CHODEL 3
13-16 Kowalik Jakub LKS Wola Sernicka 3
13-16 Świdnik Bartłomiej ŻACZEK Fajsławice 3
13-16 Mazurkiewicz Norbert PIK Łęczna 3
17-24 Wierzbicki Marek MKS STS Lubartów 2
17-24 Bocian Piotr MOW Puławy 2
17-24 Ciołek Zbigniew UKS DYNAMO Gózd 2
17-24 Serwin Andrzej UKS Niemce 2
17-24 Krupa Marek LZS ORZEŁ Komaszyce 2
17-24 Wasil Bogdan LKS Wola Sernicka 2
17-24 Sajnaj Grzegorz
LUDWINIAK Ludwin 2
17-24 Stachyra Adrian KŁOS Wola Skromowska 2
25-32 Szostak Damian UKS Niemce 1
25-32 Jankowski Stanisław LKS Wola Sernicka 1
25-32 Ciołek Dariusz BŁĘKITNI Leopoldów 1
25-32 Zgierski Andrzej SAMOKLĘSKI 1
25-32 Wojciechowski Grzegorz UKS Niemce 1
25-32 Bichta Andrzej UKS Niemce 1
25-32 Siwek Krzysztof KŁOS Wola Skromowska 1
25-32 Pałka Kamil LZS ORZEŁ Komaszyce 1
33-40 Zakrzewski Szymon OPOLANKI Opole Lubelskie 1
33-40 Mateusiak Krystian UKS WOLA Osowińska 1
33-40 Krupa Wiesław UKS DYSTANS Niedźwiada 1
33-40 Aftyka Bartosz KŁOS Wola Skromowska 1
33-40 Siedlczyński Tomasz BŁĘKITNI Leopoldów 1
33-40 Gazda Łukasz OPOLANKI Opole Lubelskie 1
33-40 Matera Michał SALOS Lublin 1
33-40 Podlecki Rafał SALOS Lublin 1

Opracował: Mariusz Baranowski

Sędzia główny: Leon Filipek