Aktualności

1 kolejka II i III Ligi…

 W niedzielę rozegrana została pierwsza runda rozgrywek II ligi tenisa stołowego mężczyzn w sezonie 2020/21.

Był to pierwszy w historii mecz MKS STS Lubartów w rozgrywkach drugoligowych. Pomimo ,,krótkiego stażu” w rozgrywkach nasz zespół pokonał na wyjeździe zespół z UKS Woli Osowińskiej 7:3. Nasza drużyna uzyskała w tym roku awans do rozgrywek drugiej ligi po sezonie 2019/20. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Krzysztof Barszcz 2,5, Bartosz Kiciak 2,5, Jarosław Woźniak 1,5 i Mateusz Baranowski 0,5 w drużynie wystąpiła również Dagmara Wierzbicka.

 

Udana inauguracja rozgrywek III ligi dla MKS STS II Lubartów. W piątek w budynku SM na ul. Cichej 6 w Lubartowie rozegrany został pierwszy mecz III ligi tenisa stołowego mężczyzn w sezonie 2020/21 pomiędzy MKS STS I Lubartów a UKS Trefl II Zamość . W inauguracji wziął udział Prezes LOZTS Dariusz Wierzchowski, który osobiście wręczył puchar naszym zawodnikom za awans do rozgrywek trzecioligowych. Zaszczycił nas również swoją obecnością Pan Zdzisław Waśkowski wieloletni Prezes, Sędzia LOZTS – który sędziował nasze spotkanie. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem zawodników MKS STS Lubartów 8:2. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Mariusz Baranowski 2,5; Marek Wierzbicki 2; Jakub Kowalik 2; Edyta Kubera 1,5. W drużynie wystąpili również: Dawid Marzec oraz Paulina Szalast.