Aktualności

MKS STS LUBARTÓW NA MIEJSCACH AWANSOWYCH W III I IV LIDZE

Sukcesem naszych zawodników i zawodniczek zakończyły się występy 11 kolejki spotkań III i IV Ligi. W III Lidze nasza drużyna  pokonała wicelidera KSGCH Kłos Chełm 9:1. W IV Lidze MKS STS II Lubartów pewnie pokonał drużynę Lewartu 10:3. W meczu III Ligi punkty zdobyli: Jaroław Woźniak -2,5, Mateusz Baranowski - 2,5, Bartosz Kiciak -2,5, Krzysztof Barszcz - 1,5. W drugim meczu w derbach lubartowskich kolejne zwycięstwo (w III Lidze MKS STS Lubartów pokonał Lewart 9:1) odniosła drużyna MKS STS Lubartów nad Lewartem Lubartów tym razem 10:3. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Mariusz Baranowski -3,5, Edyta Kubera - 2,5, Przemysław Pawlas - 2,5, Joanna Stachyra 1,5.

 

Po pierwszej rundzie nasze obie drużyny znajdują się na miejscach awansowych do wyższych Lig.