Aktualności

Nasi na IV Świątecznym Turnieju w Kraśniku

W Kraśniku w dniach 14-15 grudnia został rozegrany IV Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach wzięło udział około 200 zawodniczek i zawodników. Jedną z największych ekip startujących w zawodach byli nasi zawodnicy z MKS STS Lubartów - ogólnie zgłoszonych do zawodów było 16 zawodników i zawodniczek z naszego Klubu.W zawodach na podium stanął nasz młodzik: Patryk Janasz. W pierwszej ósemce uplasował się nasz skrzat: Jakub Gozdal, w dwunastce znaleźli się: Alicja Matyjaszczyk - skrzatki, Zuzanna Lato - młodziczki. Po raz pierwszy w zawodach wystapił nasz jeden z najmłodszych zawodników Igor Iwanek. Gratulacje !!! dla wszystkich naszych zawodników za dzielną postawę przy stołach. Podziękowania za pomoc dla licznej grupy rodziców pomagających w dopilnowaniu zawodników podczas trwającego turnieju jak i podróży: P. Oli, P. Piotrkowi P. Marcinowi, P. Wiesławowi oraz Panu Romanowi, który autokarem dowiózł nas szczęśliwie na zawody. Podziękowania również dla instruktorów i sparingpartnerów za przygotowanie do turnieju: Krzysztofa Barszcza, Jarosława Woźniaka, Mateusza Baranowskiego i Edyty Kubery.