Aktualności

MKS STS LUBARTÓW na 1 miejscu w III i IV Lidze po sześciu kolejkach ligowych

MKS STS Lubartów objął prowadzenie w tabeli ligowej w IV lidze i obronił pozycję lidera rozgrywek w III lidze. W 6 kolejce ligowej w III lidze nasza drużyna podejmowała w Lubartowie UMKS Biłgoraj. Mecz zakończył się wynikiem 9:1 dla gospodarzy. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Jarosław Woźniak -2,5, Mateusz Baranowski -2,5, oraz Krzysztof Barszcz -2 i Bartosz Kiciak-2. W tej samej kolejce nasz druga drużyna w IV lidze podejmowała również u siebie MKS Lewart Lubartów. Mecz również zakończył się zwycięstwem drużyny MKS STS II Lubartów 10:7. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Edyta Wójcik-Kubera -3,5 Mariusz Baranowski -3,5, Wojciech Zalewski -3. W meczu wystąpili również Damian Krupa i Patryk Janasz. Podziękowania dla firmy pana Wojciecha Wrzosa za ufundowanie zestawów obiadowych dla zawodników.