Aktualności

Jakub Gozdal 2 na podium, Albert Lipski 5 (obaj MKS STS LUBARTÓW) w województwie -skrzatów w tenisie stołowym

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy podczas I WTK Skrzatów/Skrzatek i II Młodzieżowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar PZTS w kategorii żaków, młodzików, kadetów  rozgrywanych w Kraśniku. Ekipa z MKS STS Lubartów była jedną z największych grup biorących udział w zawodach - wystąpiło 15 zawodników. Najwyżej w klasyfikacji skrzatów uplasował się Jakub Gozdal (MKS STS Lubartów) zajmując 2 miejsce, Albert Lipski (MKS STS Lubartów) zajął 5 miejsce - na uwagę zasługuje fakt, iż Albert grał z zawodnikami o rok starszymi. W kategorii skrzatów po raz pierwszy w zawodach wystąpił również Filip Kobyłka (MKS STS Lubartów), który wygrał jeden pojedynek i pokazał się z bardzo dobrej strony. W skrzatkach nasza zawodniczka Wiktoria Bednarczyk nie weszła do pierwszej ,,ósemki" -przegrała niestety dość pechowo 3:2 z zawodniczką z Zamościa. Wiktoria podobnie jak Albert jest zawodniczką o rok młodszą od startujących zawodniczek. Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w organizacji transportu na zawody oraz Firmie Przewozowej Pana Piotra F. za bezpieczny dojazd busem na zawody.