Aktualności

Rekordowa w tym roku ilość zawodników w Kłoczewie...

22 października 2022 roku w Kłoczewie rozegrany został IV Turniej Grand Prix LZS w tenisie stołowym. Sędzią głównym zawodów był  Leon Filipek. Gospodarzem turnieju był nauczyciel wychowania fizycznego w Kłoczewie Tomasz Łukasiak. W najsilniej obsadzonej kategorii lzs skseniorów zwyciężył Jarosław Woźniak (MKS STS Lubartów) który w finale pokonał Krzysztofa Barszcza (MKS STS Lubartów). W kategorii żaczek zwyciężyła zawodniczka po raz pierwszy startująca w rozgrywkach LZS w tym roku Angelika Czajka wychowanka (KŁOS Wola Skromowska) obecnie (SL Kalina Salos Lublin). Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani obiadem przygotowanym przez Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lublinie. Komunikat z IV Turnieju i klasyfikacja po IV turniejach znajduje się w zakładce Rozgrywki LZS. Następne turnieje przewidziane są w Piotrowicach i Bełżycach.