Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Ogółem: 1831


Statystyki

Użytkowników:
3286
Artykułów:
915
Odsłon artykułów:
1530865

Mistrzostwa Powiatu w Igrzyskach Młodzieży szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym

14 grudnia 2017 r. w Niedźwiadzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

                                                                       KOMUNIKAT                                                           z Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym rozegranym w dniu 14.12.2017r. w Niedźwiadzie.

W zawodach wzięło udział po 6 drużyn dziewcząt i chłopców wyłonionych podczas eliminacji w gminach. Zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych z tym, że z prawej strony tabeli było pierwsze miejsce a z lewej strony drugie i dalsze. Oto ostateczna kolejność startujących drużyn:

 

DZIEWCZĘTA

Miejsce Nazwa szkoły Imienny skład opiekun Punkty
1.

Szkoła Podstawowa

w Łucce

Jusiak Katarzyna, Kubiak Katarzyna Katarzyna Dawidek 16
2.

Szkoła Podstawowa

nr 1 Lubartów

Lipska Anna, Prażmo Milena Arkadiusz Smolarz 15
3.

Gimnazjum

w Niedźwiadzie

Wiśniewska Milena, Wróbel Kamila Mariusz Baranowski 14
4.

Gimnazjum

w Abramowie

Pecio Kinga, Rusinek Amelia Mateusz Wręga 13
5.

Gimnazjum

w Woli Sernickiej

Ferenc Julia, Marzęda Katarzyna,

Szczepaniak Agnieszka

Olga Adamek 12
6.

Zespół Szkół

w Kamionce

Cieszko Iwona, Małyska Weronika,

Mazurkiewicz Magdalena

Jacek Kołodyński 11

CHŁOPCY

Miejsce Nazwa szkoły Imienny skład opiekun Punkty
1.

Szkoła Podstawowa

nr 3 Lubartów

Kowalczyk Bartosz, Borzęcki Daniel Arkadiusz Smolarz 16
2. Gimnazjum w Woli Sernickiej Jemielniak Sebastian, Marzec Dawid, Wasil Szymon Olga Adamek 15
3.

Szkoła Podstawowa

W Łucce

Budzyński Dominik, Reszka Marcin Katarzyna Dawidek 14
4.

Gimnazjum

w Niedźwiadzie

Niewiadomski Dawid, Kubera Krystian Mariusz Baranowski 13
5.

Zespół Szkół

w Kamionce

Muzyka Tomasz, Nalewajek Mateusz Jacek Kołodyński 12
6.

Gimnazjum

w Abramowie

Kobus Bartłomiej, Wałach Bartosz Mateusz Wręga 11

Zdobywcy miejsc 1 – 3 otrzymali puchary , natomiast wszystkie startujące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy ufundowane ze środków finansowych Starostwa Powiatowego w Lubartowie.

Otrzymują:                                                                 Sędzia główny                                                                          

-PSZS w Lubartowie                                                    Leon Filipek                                                

-zainteresowane szkoły