Odwiedziło nas



93.2%POLAND POLAND
2.7%UNITED STATES UNITED STATES
2%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%JAPAN JAPAN
0%UNITED KINGDOM UNITED KINGDOM

Ogółem: 1831


Statystyki

Użytkowników:
3451
Artykułów:
933
Odsłon artykułów:
1713789

Mistrzostwa Powiatu w Igrzyskach Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym

  13 grudnia 2017 r. w Łucce odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. 

                                                                KOMUNIKAT                                      

    z Powiatowych Igrzysk Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym rozegranych w dniu 13.12.2017r. w Łucce.

W zawodach wzięło udział po 6 drużyn dziewcząt i chłopców wyłonionych podczas eliminacji w gminach: ABRAMÓW, FIRLEJ, KAMIONKA, LUBARTÓW, LUBARTÓW-miasto I SERNIKI. Zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych z tym, że z prawej strony tabeli było pierwsze miejsce a z lewej strony drugie i dalsze. Oto ostateczna kolejność startujących drużyn:

DZIEWCZĘTA

Miejsce Nazwa szkoły Imienny skład opiekun Punkty
1. SP 3 Lubartów Lipska Agata, Wójtowicz Karolina Andrzej Pawłowski 16
2. SP Brzostówka Jemielniak Olga, Stachura Oliwia, Stachura Wiktoria Aneta Pęksa 15
3. SP Wielkie Ogórek Karolina, Stasiak Julia, Janek Aleksandra Edyta Pawłowska 14
4. SP Kamionka Mitaszka Paulina, Wiśniewska Milena, Mitura Milena Eliza Wiącek 13
5-6. SP Skrobów Augustyniak Kinga, Dybała Martyna Robert Romanek 11,5
SP Wola Skromowska Cybul Klaudia,   Ściseł Agata Marcin Anyszek 11,5

CHŁOPCY

Miejsce Nazwa szkoły Imienny skład opiekun Punkty
1. SP 3 Lubartów Pawłowski Rafał,   Wójtowicz Bartosz Andrzej Pawłowski 16
2. SP Wólka   Rokicka Drzewiecki Jakub, Bocheński Tomasz Wójcik Bogdan 15
3. SP Brzostówka Jemielniak Bartosz, Małyska Szymon, Tołubiński Jakub Aneta Pęksa 14
4. SP Wola Skromowska Nicpoń Jakub,   Stawinoga Mateusz Marcin Anyszek 13
5-6. SP Wielkie Jasiński Adrian, Nikodemski Paweł, Kolodziej Jakub Edyta Pawłowska 11,5
SP Samoklęski Kańczugowski Michał, Padała Paweł, Turek Milan Iwona Nieliwodzka 11,5

Zdobywcy miejsc 1 – 2 otrzymali puchary , natomiast wszystkie startujące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy ufundowane ze środków finansowych Starostwa Powiatowego w Lubartowie.                                                                                            Sędzia główny

Otrzymują: - PSZSLubartowie            - zainteresowane szkoły                                                  Zdzisław Waśkowski