VII GRAND PRIX LZS -Niedźwiada

                   
        Komunikat        
                   
Z VII Turnieju Tenisa Stołowego z cyklu GRAND Prix LZS-2011  
                   
                   
Wyniki:                  
A.Żaczki                  
     1.Powrożnik Aleksandra     Dystans Niedźwiada   10  
     2.Bieniek Izabela       CKFiS Bełżyce   9  
     3.Żuk Aleksandra       Promyk Siemień   8  
    4.Powrożnik  Patrycja         Dystans Niedźwiada   7  
                   
                   
B.Młodziczki                
     1.Powrożnik Aleksandra     Dystans Niedźwiada   10  
     2. Miękina Alicja       Lewart     9  
     3.Czępińska Milena       CKFiS Bełżyce   8  
     4.Żuk Aleksandra       Promyk Siemień   7  
     5. Bieniek Izabela       CKFiS Bełżyce   6  
     6.Powrożnik Patrycja       Dystans Niedźwiada   6  
                   
C.Seniorki                  
   (Open)                  
      1.Baranowska Dagmara     Lewart     10  
      2.Kanak Marta       Lewart     9  
      3.Powrożnik Aleksandra     Dystans Niedźwiada   8  
      4.Miękina Alicja       Lewart     7  
      5.Ciępińska Milena       CKFiS Bełzyce   6  
      6.Bieniek Izabela       CKFiS Bełzyce   6  
      7.Żuk Aleksandra       Promyk Siemień   5  
      8.PowrożnikPatrycja       Dystans Niedźwiada   5  
                   
D.Żacy                  
      1.Baranowski Mateusz     Lewart     10  
      2.Jaszczuk Marcin       Lewart     9  
      3.DrzewieckiŁukasz       Lewart     8  
      4.KowalczykBartosz       Lewart     7  
      5.PoniatowskiAdrian       CKFiS Bełzyce   6  
      6.Mazowiecki Karol       CKFiS Bełzyce   6  
      7.Miękina Adrian       Lewart     5  
      8.Maliborski Paweł       CKFiS Bełzyce   5  
9 12 .Borzęcki Damian       Lewart     4  
        Podlaski Kamil       CKFiS Bełzyce   4  
        Plewik Miłosz       CKFiS Bełzyce   4  
        Bodziak Krzysztof       Promyk Siemień   4  
                   
E.Młodzicy                  
       1.Żuk Arkadiusz       Promyk Siemień   10  
       2.Baranowski Mateusz     Lewart     9  
       3.Włoszek Sylwester     KTS Sygnał Lublin   8  
       4.Stachyra Adrian       Lewart     7  
    5-6. Krasucki Maciej       Kłos Wola Skromowska   6  
          Jaszczuk Marcin       Lewart     6  
    7-8.Kowalczyk Bartosz     Lewart     5  
         DrzewieckiŁukasz       Lewart     5  
   9-10.Drzewiecki Adam       Lewart     4  
         DrewienkowskiRadosław     Kłos Wola Skromowska   4  
  11-12.GrabczakKacper       KS LCEZ Lublin   4  
           Poniatowski Adrian     CKFiS Bełżyce   4  
  13-16.SamborskiMaciej       KS LCEZ Lublin   3  
           Kwiatek Łukasz       UKS Opole Lubelskie   3  
           Waga Jakub       UKSNiemce     3  
           Miękina Adian       Lewart     3  
  17-22.Bodziak Krzysztof     Promyk Siemień   2  
           Borzęcki Damian       Lewart     2  
           Plewik Miłosz       CKFiS Bełżyce   2  
           Podlaski Kamil       CKFiS Bełżyce   2  
           MazowieckiKarol       CKFiS Bełżyce   2  
           Maliborski Paweł       CKFiS Bełżyce   2  
                   
F.Juniorzy                  
      1.Kępa Robert       Kłos Wola Skromowska   10  
      2.Kołodziejczyk Jacek     CKFiS Bełzyce   9  
      3.Powroznik Przemysław     Dystans Niedźwiada   8  
      4.Wójcik Paweł       Dystans Niedźwiada   7  
      5.Bernat Łukasz       UKS Wola Osowinska   6  
      6.Witek Kacper       Kłos Wola Skromowska   6  
      7.Szymanek Kacper       Kłos Wola Skromowska   5  
      8.Rymuszka Konrad       Promyk Siemień   5  
  9-12.Włodarczyk Kacper     CKFiS Bełzyce   4  
         Kostyła Piotr       UKS Niemce     4  
         Kozak Adrian       Lewart     4  
         Kowalczyk Rafał       Lewart     4  
13-14.Kwiatek Damian       UKS Opole Lubelskie   3  
         Budzyński Karol       Dystans Niedźwiada   3  
                   
E.Seniorzy                  
      1.Barszcz Krzysztof       UKS Niemce     10  
      2.Olek Krzysztof       LKS Kamionka   9  
      3.Wasil Bogdan       MLKS Wola Sernicka   8  
      4.Baranowski Mariusz     Lewart     7  
      5.DanielukArkadiusz       UKS Wola Osowińska   6  
      6.Kamiński Damian       CKFiS Bełżyce   6  
      7.Grabczak Robert       Kameleony Lublin   5  
      8.Kruk Seweryn       CKFiS Bełżyce   5  
      9.Marzec Mirosław       LZS Nowa Wola   4  
    10.Adamczyk Jarosław     UKS Opole Lubelskie   4  
                   
                   
  Ostatni Turniej z cyklu GRAND Prix LZS- 2011 będzie rozegrany w dniu  
  26 listopada ( sobota) 2011r. W sali sportowej  CKFiS  w Bełżycach. Początek o godzinie 9.30.
  Seniorzy graja od godziny 11.00        
                   
            ZAPRASZAMY    
                   
            ORGANIZATORZY