966
Odsłon artykułów:
1909305

Mateusz Baranowski na podium w Kurowie

03 kwietnia 2019 roku zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Kurowa w tenisie stołowym o Puchar Wójta Gminy Kurów z okazji 228 rocznicy Konstytucji 3 maja.Turniej tradycyjnie odbywał się w dwóch kategoriach - debel i open. Poziom zawodów był bardzo wysoki. W zawodach wzięli udział przedstawiciele trzech województw: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego i Lubelskiego – ogólnie w kategorii OPEN wystartowało 75 zawodników oraz 37 par deblowych. Nie zawiedli zawodnicy pierwszoligowi i drugoligowi. W zawodach bardzo dobry występ zanotowali zawodnicy MKS Lubartów. W kategorii OPEN 1 miejsce zajął Marcin Litwiniuk (Trefl Zamość), 2. Radosław Chrześcian (ATS Lublin), 3. Mateusz Baranowski (MKS Lubartów), 4. Błażej Warpas (ATS Lublin), 5-6 Jarosław Woźniak (MKS Lubartów) i Łukasz Jarocki (Trefl Zamość),7-8 Marian Wardzyńki (UKS Wola Osowińska), Filip Pawelec (KS Sygnał Lublin),17-32 Marek Wierzbicki, Mariusz Baranowski, 25-32 Dagmara Baranowska (wszyscy MKS Lubartów). W grach podwójnych zwyciężył Błażej Warpas/Radosław Chrześcian przed Marianem Wardzyńskim/Marcinem Litwiniukiem, brązowy medal zdobyli zawodnicy z Lubartowa Jarosław Woźniak/Mateusz Baranowski, 13-16 Marek Wierzbicki/Dagmara Baranowska i 25-32 Mariusz Baranowski/Piotr Bocian (MOW Puławy). Cenne nagrody ufundował Wójt Gminy Kurów- Arkadiusz Małecki.